Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 126 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow CzarnaLimuzyna arrow Zoopolis - projekt nowego świata dla degeneratów i niewolników.
Tuesday 27 October 2020 22:07:26.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zoopolis - projekt nowego świata dla degeneratów i niewolników. Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
12.12.2019.

Zoopolis - projekt nowego świata dla degeneratów i niewolników.

Kto sponsoruje kurze móżdżki?


CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2019/12/09/zoopolis-projekt-nowego-swiata-dla-degeneratow-i-niewolnikow-kto-sponsoruje-kurze-mozdzki/

,

Zwierzętom domowym trzeba przydzielić obywatelstwo, zwierzętom liminalnym, czyli szczurom i karaluchom przyznać status uchodźców, a zwierzętom dzikim status obywateli państw suwerennych – marksistowska propozycja gruntownej przemiany kulturowej i niemal gotowy projekt przyszłej ludzko-zwierzęcej koegzystencji.

Co mają z tym wspólnego kurze móżdżki ze strajku klimatycznego?

Okreslenia kurzy móżdżek użył Pokutujący Łotr opisując na naszym portalu nikczemny proceder wykorzystywania najgłupszych i najmłodszych: „Greta Thunberg – kurzy móżdżek w służbie Molocha” pisząc:

“Nie chodzi o te bajdy o dwutlenku węgla i walkę z „ociepleniem klimatu”. To są jedynie socjotechniczne zasłony dymne, za którymi rozgrywa się o wiele poważniejszy dramat. Chodzi o to, by takie Grety – bo na jednej pewnie się nie skończy – przemieliły na papkę rojącą się od lewackich kłamstw, mózgi swoich rówieśników – ale także ich rodziców i nauczycieli, którym będzie się mówić: no, chyba nie jesteś przeciwny ratowaniu ginących gatunków zwierząt?

To, że dzisiejszy komunizm antykulturowy ma zamiar zdegradować ludzi dorosłych i dzieci do poziomu zwierząt nie jest niczym odkrywczym dla bystrego obserwatora. Niestety w ten nikczemny proceder zaangażowały się także państwa na czele z Polską. Trudno nie zauważyć typowego dla ideologii komunistycznej, nowo powstałego Ministerstwa Klimatu i poparcia od przedstawicieli rządu PiS pod adresem strajkujących klimatycznie. Pion moralny zachował Dariusz Matecki:

Nie dziwmy się stylizowaniu retoryki i wyglądu niektórych młodych 14,15 letnich panienek na dziwki, wszak w konkursie na młodzieżowe słowa roku zwyciężyła „k…a” i „alternatywka”. Z uwagi na dużą popularność pierwszego słowa, a także na to, że k…a to według lewicy inna „orientacja moralna”, wybrano to drugie. Poniżej autentyczny cytat z lewicowego portalu:

Alternatywka jest kobietą. Kolorowe włosy, depresyjne zachowanie, zblazowany wyraz twarzy – to główne cechy rosnącej w siłę subkultury. Kim jest jej przedstawicielka i co łączy ją z artystami epoki romantyzmu?

Zoopolis – projekt nowego świata dla degeneratów i niewolników

“Zoopolis – jedno z najważniejszych, najbardziej inspirujących i najobszerniej komentowanych dzieł filozoficznych na temat relacji ludzko-zwierzęcych, jakie powstały w ostatnich parudziesięciu latach – nie jest wyłącznie książką o prawach podmiotów pozaludzkich. To raczej propozycja gruntownej przemiany kulturowej mającej na celu definitywny koniec eksploatacji zwierząt i niemal gotowy projekt przyszłej ludzko-zwierzęcej koegzystencji. Przełomowość pracy Sue Donaldson i Willa Kymlicki polega na przeniesieniu debaty o zwierzętach ze sfery etyki stosowanej do sfery teorii politycznej. Zoopolis nie prezentuje zwierząt jako przedstawicieli zagrożonych gatunków czy cierpiących ofiar, lecz jako złożonych, indywidualnych aktorów życia politycznego, których – podobnie jak ludzi – dotyczą kwestie państwowej suwerenności, terytorium, kolonizacji, migracji i przynależności. Nie jako naszych poddanych, lecz jako naszych równorzędnych partnerów”/opis wydawcy/

Pani Środa opowiadając w zachwycie o książce mówiła w radiu ZET:

Zwierzętom domowym trzeba przydzielić obywatelstwo, zwierzętom liminalnym, czyli szczurom i karaluchom przyznać status uchodźców, a zwierzętom dzikim status obywateli państw suwerennych.

W ten klimat wpisuje się także nowy, lewicowy kandydat na prezydenta Hołownia, autor książki „boskie zwierzęta” z aureolą na głowie, a także noblista Tokarczuk, której książka posłużyła jako scenariusz do filmy Holland “Pokot”Na koniec zwracam się do elektoratu PiS: jak długo pozwolicie robić z siebie użytecznych idiotów w służbie “Molocha”?

=========================

W oryginale dużo dobrych, przekonywujących obrazków. MDZmieniony ( 12.12.2019. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.