Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Sekta Extinction Rebellion nakręca klimatystyczną psychozę w Polsce
Sunday 27 September 2020 05:54:37.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sekta Extinction Rebellion nakręca klimatystyczną psychozę w Polsce Drukuj Email
Wpisał: Extinction Rebellion   
12.12.2019.

Sekta Extinction Rebellion nakręca klimatystyczną psychozę w Polsce

Gru 11, 2019 https://wprawo.pl/2019/12/11/sekta-extinction-rebellion-nakreca-klimatyczna-psychoze-w-polsce/


W 2018 roku powstała w Wielkiej Brytanii organizacja Extinction Rebellion, której działacze „walczą o klimat” blokując ulice, metro, lotniska. Urządzają też happeningi, podczas których rozlewają czerwoną farbę, umierają za klimat kładąc się na ulicach i stają na kostkach lodu z szubienicznymi sznurami na szyjach. Symbolem tej organizacji jest klepsydra, z hasłem „Kończy nam się czas”.

Ta sekta dotarła już do Polski i nakręca u nas klimatyczną psychozę wciągając w swoje działania młodych ludzi otumanionych przez histeryzującą Gretę Thunberg [to raczej nie histeria, lecz wg lekarzy, Zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, mutyzm wybiórczy.md]

Oto kilka przykładów działań tej klimatycznej sekty na naszym podwórku.

W piątek podjęliśmy próbę bojkotu Black Friday na terenie Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Niestety akcja nie spotkała się ze zrozumieniem pracowników ochrony i została przez nich przerwana. Nie powstrzyma nas to jednak przed dalszymi akcjami uświadamiającymi mieszkańców Olsztyna o katastrofie ekologicznej i jej przyczynach oraz konsekwencjach” – informuje Extinction Rebellion Olsztyn. Akcja miała miejsce 1 grudnia.

Z pętlami na szyi i stopami na topniejącym lodzie symbolicznie pokazaliśmy, jak niewiele dzieli nas, gatunek ludzki, od zagłady. Nasza cywilizacja stoi przez bezprecedensowym, globalnym problemem kryzysu klimatycznego – musimy zmobilizować się do działania na miarę stanu wyjątkowego i naciskać na władzę, aby podjęły adekwatne kroki. Trwa szóste masowe wymieranie gatunków, a my jesteśmy jednym z nich” – to również akcja z 1 grudnia, tym razem we Wrocławiu.

Zmieniony ( 12.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.