Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Jewish.pl: Zatrzymanie Jacka Miedlara przez ABW to dobry prezent na Chanukę
Friday 30 October 2020 13:37:47.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jewish.pl: Zatrzymanie Jacka Miedlara przez ABW to dobry prezent na Chanukę Drukuj Email
Wpisał: Jewish.pl Katarzyna Markusz   
14.12.2019.

Jewish.pl: Zatrzymanie Jacka Miedlara przez ABW to dobry prezent na Chanukę

https://www.magnapolonia.org/dziennikarka-jewish-pl-zatrzymanie-jacka-m-przez-abw-to-dobry-prezent-na-chanuke/Zatrzymanie ‘byłego księdza’ [żydówo! Nie można być „byłym” ! Sakrament jest na Wieczność. MD] Jacka M. przez ABW za szerzenie nienawiści do Żydów to dobry prezent na Chanukę

– napisała na twitterze dziennikarka Jewish Telegraphic Agency oraz portalu Jewish.pl Katarzyna Markusz.

Zmieniony ( 14.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.