Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Klimaty 19 arrow Za Gretą Thunberg i klimatystami stoi zawodowy wywrotowiec: Soros [ i jego forsa]
Tuesday 21 January 2020 23:41:44.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Za Gretą Thunberg i klimatystami stoi zawodowy wywrotowiec: Soros [ i jego forsa] Drukuj Email
Wpisał: RAM   
14.12.2019.

Za Gretą Thunberg i klimatystami stoi zawodowy wywrotowiec: Soros [ i jego forsa]

Uczestnicy „Global Climate Strike” zostali sfinansowani przez Żyda na kwotę prawie 25 milionów dolarów..

[Zaś uczeni: Zdecydowanie sprzeciwiamy się szkodliwej i nierealistycznej polityce zerowej emisji CO2 zaproponowanej na rok 2050”. ]

==============

RAM      13 grudzień 2019 http://ram.neon24.pl/post/152071,za-greta-thunberg-stoi-zawodowy-wywrotowiec-soros

 

«George Soros pojawia się jako główny fundator ugrupowań „Global Strike Climate”», pisze w swym artykule strona www.breitbart.com.

  Według nowego raportu, radykalne grupy ekologiczne, które w tym tygodniu uczestniczyły w akcji „Global Climate Strike”, zostały sfinansowane przez Żyda – George'a Sorosa na kwotę prawie 25 milionów dolarów.

  Przynajmniej 22 lewicowe grupy aktywistów – wymienione jako partnerzy w kampanii «Global Climate Strike» - w latach 2000 – 2017, za pośrednictwem Open Society Network – od liberalnego miliardera George'a Sorosa otrzymały 24,854,592 $, o czym doniósł Joseph Vazquez w publikacji dla Media Research Center.

https://www.newsbusters.org/blogs/business/joseph-vazquez/2019/09/26/soros-gave-global-climate-strike-partners-more-24m

 

Pomimo pozorów, iż kampania «Global Climate Strike» zainicjowana została przez Gretę Thunberg, akcja ta od samego początku nosiła nieusuwalne odciski palców dobrze finansowanych, radykalnych działaczy ekologicznych.

  Jak się okazuje, znaczna część środków pochodzi od zawodowego wichrzyciela – George'a Sorosa.

https://www.breitbart.com/news/what-greta-said-kiwi-schoolkids-strike-for-climate/

 

Wśród organizacji otrzymujących fundusze Sorosa były:

Fund for Global Human Rights, Global Greengrants Fund, 350.org, Amnesty International, Avaaz, Color of Change oraz People’s Action.

  Każda z tych grup ma programy i cele związane z klimatem, od redukcji globalnej emisji dwutlenku węgla i 100 procentowej „czystej energii”, po eliminację nowych projektów związanych z paliwami kopalnymi oraz propagowanie tzw. «green civil rights movement».

  Innymi znaczącymi darczyńcami są organizacje: NextGen America założona przez kandydata demokratów na prezydenta USA – Toma Steyera, a także Sierra Club, która miała otrzymać miliony dolarów od kolejnego Żyda – byłego burmistrza Nowego Yorku, Michaela Bloomberga.

  Grupa 350.org, założona przez Billa McKibbena w 2008 roku, walczyła z energetyką węglową w Indiach, a także próbowała powstrzymać budowę rurociągu Keystone XL w USA.

  W tym samym czasie gdy odbywał się Globalny Strajk Klimatyczny, grupa złożona z ponad 500 naukowców i specjalistów zaapelowała do Organizacji Narodów Zjednoczonych o zainicjowanie otwartej debaty na temat zmian klimatycznych.

  „Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, podczas gdy polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa” stwierdzili naukowcy w swojej deklaracji przesłanej sekretarzowi generalnemu ONZ.

  Sygnatariusze nalegali również na to, by polityki publiczne szanowały realia naukowe i gospodarcze, a nie tylko odzwierciedlały najmodniejszy trend dnia.

  Nie ma żadnego zagrożenia klimatycznego. Dlatego więc nie ma powodu do paniki i alarmu” napisali.

  „Zdecydowanie sprzeciwiamy się szkodliwej i nierealistycznej polityce zerowej emisji CO2 zaproponowanej na rok 2050”.

  „Jeśli pojawią się lepsze podejścia do kwestii, do czego z pewnością dojdzie, mamy wystarczająco dużo czasu na refleksję i dostosowanie się. Celem polityki międzynarodowej powinno być zapewnienie niezawodnej i niedrogiej energii, dostępnej w każdej chwili i na całym świecie ” dodali naukowcy.

  https://clintel.nl/brief-clintel-aan-vn-baas-guterres/

Na podstawie:

George Soros Emerges as Major Funder of ‘Global Climate Strike’ Groups

https://www.breitbart.com/environment/2019/09/28/george-soros-emerges-as-major-funder-of-global-climate-strike-groups/

***

  https://ram.neon24.pl/post/148105,greta-asperger-i-radical-chic-marketing

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Zmieniony ( 14.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.