Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski 19 arrow groteskowe Ministerstwo Klimatu ośmiesza rząd, a gwałci logikę
Friday 22 January 2021 03:07:31.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
groteskowe Ministerstwo Klimatu ośmiesza rząd, a gwałci logikę Drukuj Email
Wpisał: prof. dr hab. Mirosław Dakowski   
15.12.2019.

groteskowe Ministerstwo Klimatu ośmiesza rząd, a gwałci logikę

=============

[Ten tekst umieściłem pod - widocznie - mało atrakcyjnym, poniższym tytułem. Mało osób go zauważyło.

Ponieważ uważam go za ważny, powtarzam pod tytułem zmienionym - 15 grudnia. Kto czytał i zapamiętał, może „odpuścić”]

 

13 grudnia 2019. O partyzantach z wyrąbanego lasu

Mirosław Dakowski, prof. zw. dr hab., fizyk rozszczepienia, energo-analityk

[Szkic wypowiedzi przewidzianej na uroczystości wręczenia Krzyża Wolności i Solidarności przez Prezesa IPN 13 grudnia 2019. Niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogłem, choć bardzo chciałem, pojechać i wygłosić te parę zdań ]

===========

W latach 70 i 80-tych zeszłego wieku walczyliśmy o prawdę i Polskę. O jakieś „respektowanie praw człowieka w prylu” na pewno nie. Chcieliśmy „pryl” obalić.

Samotne wilki unikały zorganizowanego podziemia Solidarności, bo widzieliśmy, że jest nafaszerowane donosicielami. W tamtej sytuacji staliśmy się partyzantami z wyrąbanego lasu. To trudne lecz owocne.

Nawet po ugodach z Magdalenki, Kiszczaka ze swoimi agentami, mieliśmy jeszcze nadzieję.

Od 91-go musiałem pójść w bój o ujawnienie prawdy na temat rabunku Polski via Bank i FOZZ. Bój znów przez Polskę przegrany. Tolerowanie znanych przestępczych organizacji [np. Grupa Y] i rabusiów [[ze zbioru zastrzeżonego IPN:  Dariusz Tytus Przywieczerski, nr. rej. 92442, data rej.: 11.07.1985 Nazwa jednostki rejestr.: Wydz. I, Dept. II MSW Kategoria: zabezpieczenie operacyjne, później TW, pseudonim: „Grabiański”, data rezygnacji 21.12. 89, IPN nie ma danych o rezydentach/agentach KGB. ], dotąd nie ujawnione], nie odebranie im łupów - nas zadziwiało. Nawet po 2005 na moje pismo do Ministra Sprawiedliwości z danymi o banku w Londynie, gdzie agenci umieścili zrabowane nam 200 milionów dolarów, dostałem odpowiedź od mgra Sianko w imieniu ministra Ziobro, że „Min. Spraw. nie prowadzi korespondencji z poszczególnymi obywatelami na tematy ogólnoprawne”.

Wspieranie przez władze lewego oraz prawego skrzydła Ptaszyska Kłamstwa Smoleńskiego, a ignorowanie znaczącego dorobku specjalistów budzi grozę. Wyniki badań jednak publikujemy.

Wbrew mocnym argumentom o ogromnych niebezpieczeństwach i rosnących z dziesięcioleciami kosztach bankrutującej w świecie energetyki jądrowej, kolejne rządy ciągle nam nią grożą. Ostatnio nakazuje im to bezczelna ambasador USA.

O groźnej dla Polski ustawie USA 447 alarmujemy - jedynie w internecie. Władze i ich media wstydliwie milczą.

Wywalczony ogromny sukces ogrzewania domów biomasą dającą netto ZERO emisji CO2 i SO2 [moc 5 do 8 GW] jest niszczony oficjalnymi bajkami o smogu i globalnym ociepleniu i odpowiednimi „procedurami”.

Ustanowiono groteskowe Ministerstwo Klimatu, którego szef ośmiesza polski rząd, a gwałci logikę promując m.inn. osiągnięcia intelektualne chorej szwedzkiej dziewczynki, marionetki klimatystów.

To nieliczne przykłady.

Ostatnie trzy 10-lecia musiałem wraz z innymi dalej walczyć. Znów w warunkach Partyzantów z wyrąbanego lasu. Totalna blokada w mediach rządowych - i oczywiście prywatnych.

Czy za trzy lub cztery 10-lecia, kiedy wreszcie ta budowla zawali się pod ciężarem własnego kłamstwa i tchórzostwa, ci z młodych walczących teraz o Polskę i prawdę, jeśli uda im się przeżyć, znów może otrzymają w odpowiednią rocznicę jakiś dyplom z neo-IPN-u?

Dziękuję,

Ostańcie z Panem Bogiem

Mirosław Dakowski

======================

mail:

Szanowny Panie Profesorze,

Ze wzruszeniem przeczytałem Pański szkic wystąpienia w IPN. Ze wzruszeniem, bo brzmi jak podsumowanie, a jednocześnie jak drogowskaz na następne dziesięciolecia dla prawych Polaków. Pierwszy komunizm ostał się u nas cztery dziesięciolecia, obecny się dopiero rozkręca, zanim runie - sporo wody w Wiśle może upłynąć…. Dużo więc miejsca i czasu na partyzantkę. 
Dziś aresztowali Jacka Międlara. Dokładnie 13 grudnia. Chyba w ramach przypominania realiów stanu wojennego … To chyba przesłanie systemu dla nas wszystkich. 

Życzę zdrowia,
PZ  

 

Zmieniony ( 18.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.