Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Wesołej chanuki życzą tubylcom: Chabad Lubawicz i tymczasowe władze Polin.
Sunday 07 March 2021 05:42:09.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wesołej chanuki życzą tubylcom: Chabad Lubawicz i tymczasowe władze Polin. Drukuj Email
Wpisał: Chabad Lubawicz i tymczasowe władze Polin   
20.12.2019.

Wesołej chanuki życzą tubylcom: Chabad Lubawicz i tymczasowe władze Polin.

Koncert chanukowy w Filharmonii Narodowej!

Wśród sponsorów Narodowe Centrum Kultury i samorząd województwa mazowieckiego

Gru 19, 2019

https://wprawo.pl/2019/12/19/koncert-chanukowy-w-filharmonii-narodowej-wsrod-sponsorow-narodowe-centrum-kultury-i-samorzad-wojewodztwa-mazowieckiego/


W Filharmonii Narodowej w Warszawie, 22 grudnia 2019, odbędzie się koncert chanukowy zorganizowany przez Chabad Lubawicz. Koncert sponsorowany jest m.in. przez Narodowe Centrum Nauki oraz samorząd województwa mazowieckiego (Urząd Marszałkowski).

Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji. W trakcie wieczoru przewidziany jest specjalny program dla dzieci.

Mój komentarz [w prawo md] : Mamy już chanukową celebrę w Sejmie i Pałacu Prezydenckim. Czas na chanukowy koncert w Filharmonii Narodowej i pieniądze od NCK podlegającego ministrowi Glińskiemu (PiS) oraz od samorządu wojewódzkiego z marszałkiem Struzikiem (PSL) na czele. Jak widzicie, rządzący i opozycja mogą kłócić się w wielu sprawach, ale jedni i drudzy zgodnie płacą na żydowskie imprezy. Oczywiście nie płacą ze swoich pieniędzy, tylko z publicznych.

Narodowe Centrum Kultury, podlegające Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest państwową instytucją, której statutowym zadaniem jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju kultury w Polsce, w tym promocja polskiego dziedzictwa narodowego jako elementu europejskiego dziedzictwa kulturowego oraz podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej i państwowej. Czy sponsorowanie koncertu chanukowego to promocja polskiego dziedzictwa narodowego?

A może Chanuka jest już polską tradycją [religijną md], narodową i państwową?

Zmieniony ( 27.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.