Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 48 gości
S T A R T arrow Kościół arrow o Antychryście i jego szefie 19+ arrow Żądamy, by Netflix usunął bluźnierczy film ze swojej platformy!
Tuesday 02 June 2020 14:03:05.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Żądamy, by Netflix usunął bluźnierczy film ze swojej platformy! Drukuj Email
Wpisał: Netflix   
22.12.2019.

 Żądamy, by Netflix usunął bluźnierczy film ze swojej platformy!

CitizenGO · 15.12.2019 https://www.citizengo.org/pl/rf/175913-zadamy-netflix-usunal-bluznierczy-film-ze-swojej-platformy

22 grudnia: 1.113.621 osób podpisalo petycję. Pomóż nam osiągnąć cel 2.000.000 podpisów.Każdego roku brazylijska grupa "komediowa" "Porta dos Fundos" („Tylne drzwi”) produkuje na święta Bożego Narodzenia film, którego celem jest atakowanie chrześcijan i chrześcijaństwa.
Cykl ukazuje się pod tytułem: "Pierwsze kuszenie Chrystusa".

Można powiedzieć, że produkcje te mają jeden, jedyny cel - bluźnierstwo.
Rzecz jasna obiektem tego bluźnierstwa jest tylko jedna, jedyna religia - chrześcijaństwo.


Brazylijscy filmowcy usprawiedliwiają swoją twórczość prawem do „wolności słowa" i „wolności wyrazu artystycznego”, by atakować, poniżać i zniesławiać chrześcijan i ich religię.

Nie ulega wątpliwości, że tym samym działają oni na rzecz poszerzania granic tolerancji opinii publicznej dla bluźnierstw i kpin z religii.
Kolejny raz możemy przekonać się, że chodzi im wyłącznie o chrześcijaństwo, bo nic podobnego nie miało miejsca w stosunku do islamu.

Zazwyczaj nowe filmy tej grupy publikowane są na kanale YouTube, ale w tym roku w promocję produkcji, w okresie przedświątecznym, zaangażował się aktywnie NETFLIX.

Zrobił to także w Polsce, umieszczając na swojej platformie film „Pierwsze kuszenie Chrystusa” z napisami w języku polskim.

Nikt nie ma prawa obrażać i atakować wiary miliardów ludzi na całym świecie.


Ten rodzaj "artystycznego" przekazu ma tylko jedną oczywistą konsekwencję: znieczulenie ludzkich sumień i przygotowanie całkowitej społecznej akceptacji dla dalszych i jeszcze bardziej krwawych prześladowań chrześcijan na całym świecie.

Wychodząc z przekonania, że milczenie w takich przypadkach rozzuchwala sprawców postanowiliśmy rozpocząć kampanię, żądając od prezesa Netflix’a i jego kolegów usunięcia serii filmów grupy ”Porta dos Fundos" z platformy, którą zarządza.

Bardzo prosimy o podpisanie petycję już teraz, aby nasze wspólne żądanie dotarło jak naszybciej do niżej wymienionych pracowników Netflix'a:

  • Reed Hastings, założyciel i prezes Netflix'a

  • Jeff Hensien, Dyrektor Departamentu Obsługi Klientów

  • Ted Sarandos, Dyrektor ds. Repertuaru    Więcej informacji o produkcji na stronie Netflix'a:

https://www.netflix.com/pl/title/81078397

Podpisz tę petycję teraz!

Usuńcie bluźnierczy film ze swojej platformy!

Szanowni Panowie,


Reed Hastings
 - założyciel i prezes Netflix'a
Jeff Hensien
 - Dyrektor Departamentu Obsługi Klientów
Ted Sarandos - Dyrektor ds. Repertuaru

Promowany przez Netflix bluźnierczy, "komediowy" show brazylijskiej grupy "Porta dos Fundos", który przedstawia Jezusa Chrystusa jako homoseksualistę, apostołów jako alkoholików, a Dziewicę Maryję jako kobietę rozwiązłą, jest dla mnie niewyobrażalnym skandalem.Szczególnie podłym, bo dokonywanym przez Panów celowo i z pełną świadomością skutków, w kontekście drogich wszystkim chrześcijanom świąt Bożego Narodzenia.


Taki atak na chrześcijan i chrześcijaństwo, w przebraniu "sztuki”, musi być odczytany tylko jako dalsza zachęta do pełnego przyzwolenia na kolejne prześladowania chrześcijan na całym świecie.


Ciekawi mnie, czy Netflix planuje w okresie przyszłorocznego ramadanu promocję podobnych produkcji, których bohaterami będą Allah lub Mahomet przedstawiani jako homoseksualiści, lub osoby dotknięte chorobą alkoholową?

Żądam natychmiastowego usunięcia z Państwa platformy tego bluźnierczego „dzieła”.

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]

==============================

[podpisać można na stronie https://www.citizengo.org/pl/rf/175913-zadamy-netflix-usunal-bluznierczy-film-ze-swojej-platformy MD]


Zmieniony ( 22.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.