Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 113 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 19 arrow Głos wolny wolność ubezpieczający
Saturday 31 October 2020 20:30:21.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Głos wolny wolność ubezpieczający Drukuj Email
Wpisał: Łukasz Jankowski, szef Okręgowej Izby Lekarskiej   
22.12.2019.

Głos wolny wolność ubezpieczającyhttps://podyplomie.pl/aktualnosci/06004,chca-zmusic-lekarzy-by-sie-szczepili

Choć głosów o konieczności wprowadzenia obowiązkowych szczepień dla tej grupy zawodowej jest coraz więcej, samorząd lekarski ich nie popiera.


Łukasz Jankowski, szef Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie:
Wprowadzanie obowiązku szczepień mogłoby zniechęcić lekarzy. Nikt nie lubi, jak mu się coś nakazuje.

Zmieniony ( 22.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.