Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Co robić?18+ arrow Powrót Mszy Wszechczasów na Wielki Ołtarz polskiej Katedry. Hej, kto Polak, do Katedry!!
Saturday 31 October 2020 08:55:47.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Powrót Mszy Wszechczasów na Wielki Ołtarz polskiej Katedry. Hej, kto Polak, do Katedry!! Drukuj Email
Wpisał: Polacy w Sandomierzu   
28.12.2019.

 

 

Powrót Mszy Wszechczasów na Wielki Ołtarz polskiej Katedry.

Hej, kto Polak, do Katedry!!

https://www.youtube.com/watch?v=E9TiLO1BgJo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0pkHf-p1SddWPdCM4MmSF1QiMikcDSfZhfpTVynl_50QZO4m8RhdwjAtE

pięć minut

===================

W Niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia,o godz. 13-tej, Katedra Sandomierska.

Hej, kto Polak, do Katedry!!

Zmieniony ( 28.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.