Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow Żydowska organizacja ADL uznaje liczby za "mowę nienawiści"
Sunday 27 September 2020 05:28:23.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Żydowska organizacja ADL uznaje liczby za "mowę nienawiści" Drukuj Email
Wpisał: Liga przeciw Zniesławieniom (ADL)   
31.12.2019.

Żydowska organizacja ADL uznaje liczby za "mowę nienawiści"

http://www.bibula.com/?p=111407 2019-12-30

Czołowa żydowska organizacja Liga przeciw Zniesławieniom zaktualizowała swoją bazę „mowy nienawiści”, uzupełniając ją o hasło dotyczące liczb 1352 oraz 1390.

Zdaniem przedstawicieli Ligi ich używanie wzmacnia niechęć do czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych, nawiązując do odsetka czarnoskórych wśród amerykańskiej populacji i ich udziału w ogólnej liczbie morderstw popełnianych w tym kraju.

Liga przeciw Zniesławieniom (ADL) zajmuje się nie tylko przypadkami mniej lub bardziej urojonych prześladowań społeczności żydowskich, ale także innymi przypadkami „rasistowskich” i „ksenofobicznych” ataków na społeczności żyjące w Stanach Zjednoczonych. Właśnie dlatego wśród publikowanych na jej stronie internetowej wykazów „mowy nienawiści”, znalazła się również wspomniane już liczby 1352 oraz 1390.

W przypadku pierwszych dwóch cyfr znajdujących się w obu liczbach chodzi o odsetek osób czarnoskórych wśród społeczeństwa Stanów Zjednoczonych, stanowiących 13 proc. całej amerykańskiej populacji. Liczba „52” nawiązuje z kolei do ich procentowego udziału wśród wszystkich popełnionych w tym kraju morderstw, natomiast „90” do zbrodni popełnianych przez murzynów, w których sprawca i ofiara należą do różnych ras.

Nie są to jednocześnie liczby wyssane z palca, ponieważ pochodzą one ze statystyk sporządzanych przez FBI. Zdaniem żydowskiej organizacji jej używanie ma być jednak „rasistowską propagandą”, mającą pokazywać czarnoskórych jako „dzikich i kryminalnych z natury”.

Obie liczby mają być więc publikowane w mediach społecznościowych przez zwolenników „białej supremacji”, zaś ADL na swojej witrynie zamieściła kilka zawierających je popularnych memów.

Na podstawie: adl.org, stefczyk.info
http://autonom.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2019-12-30)

======================== 

KOMENTARZ BIBUŁY: Dla niedowiarków, że coś takiego rzeczywiście ma miejsce, a nie jest jakimś fejknjusem czy wymysłem chorych umysłów albo produktem domu wariatów, tutaj link do informacji na ten temat zamieszczonej na oficjalnej stronie tej żydowskiej masońskiej organizacji ADL.
Idąc tym tropem myślenia (kabalistycznym), wkrótce chyba każda liczba będzie zakazana, np. zaczynająca się na dwa (bo 2% populacji w USA stanowią Żydzi) i kończąca się na jakąkolwiek inną, ukazującą procentowy udział Żydów w partiach politycznych, instytucjach nadzorujących finanse (jak Federal Reserve Board), najbardziej wpływowych firm prawniczych, producentów filmowych, itp, itd. W praktyce chyba każda kombinacja “dwójki” z liczbą powyżej 50 będzie zakazana…
Polecamy zaznajomić się z historią i działalnością tej organizacji, choćby w znakomitym opracowaniu “Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL) a żydowska kultura inwigilacji Ameryki“.
Warto również przypomnieć, że wielu duchownych katolickich wspiera tę organizację, tym samym odrzucając Naukę Kościoła i samego Chrystusa. Przykładem w Polsce jest kard. Dziwisz – zob. tutaj.

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]
Zmieniony ( 31.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.