Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 19+ arrow Małżeństwo najlepszą formą profilaktyki przed przestępczością
Wednesday 02 December 2020 12:53:28.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Małżeństwo najlepszą formą profilaktyki przed przestępczością Drukuj Email
Wpisał: Marek Grabowski   
31.12.2019.

Małżeństwo jako najlepsza forma profilaktyki przed przestępczością

Marek Grabowski  Prezes Fundacji Mamy i Taty <marek.grabowski@mamaitata.org.pl>Szanowni Państwo,

Zgodnie z obietnicą przesyłam Państwu link do publikacji „Małżeństwo jako najlepsza forma profilaktyki przed przestępczością”. (http://malzenstwo.mamaitata.org.pl/Materialy_FMiT.pdf). 

W publikacji tej znajdą Państwo analizy danych zastanych oraz jakościowo – ilościowy raport dotyczący percepcji małżeństw w polskim społeczeństwie. Publikacja zawiera również bardzo interesujące artykuły pokonferencyjne przygotowane przez wybitnych ekspertów z dziedzin antropologii, prawa, psychologii takich jak prof. Ewa Nowicka, dr Szymon Grzelak, dr Jarosław Przeperski , dr Jerzy Słyk, dr Tymoteusz Zych czy sędzia Aneta Matosek-Kozdój.

Publikacja ta jest istotnym kompendium wiedzy o współczesnych zagadnieniach rodzinnych przydatnym nie tylko dla ekspertów czy społeczników, ale również dla wszystkich osób zainteresowanych kwestiami życia małżeńskiego i rodzinnego.

Projekt „Małżeństwo jako najlepsza forma profilaktyki przed przestępczością” był współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. W tym miejscu bardzo dziękuję Ministerstwu Sprawiedliwości za zaangażowanie w profilaktykę przestępczości poprzez wzmacnianie małżeństwa i rodziny.

Kampania społeczna realizowana w ramach tego projektu: Małżeństwo – droga naszego życia osiągnęła bardzo dobre wyniki medialne.

W kinach zetknęło się z nią 240 367 widzów (120% zakładanego zasięgu), w Radio ponad 850 000 (ponad 122% zakładanego zasięgu), w telewizji 3 900 000 Polaków.  

W prasie, radiu i internecie ukazało się kilkanaście artykułów inspirowanych naszą kampanią społeczną. Ponadto zrealizowaliśmy emisje prasowe w dziennikach Fakt i Super Exspress.

Bardzo dziękuję Państwu za rozpowszechnianie naszej kampanii w mediach społecznościowych oraz wszystkie konstruktywne komentarze. Dziennikarzom za rzetelne i przychylne relacjonowanie naszych aktywności.

Dziękuję wszystkim Darczyńcom za przekazane darowizny oraz 1% z podatku. Bez zaangażowania finansowego setek darczyńców nie bylibyśmy w stanie przygotowywać i realizować naszych projektów i działań. Pomoc finansową Fundacji można przekazać szybkim przelewem poprzez DotPay: 30 PLN , 50 PLN , 100 PLN , 200 PLN , Inna dowolna kwota

Styczeń to czas rekordowej liczby składanych pozwów rozwodowych. Warto już teraz szczególnie zadbać o swoje małżeństwo i rodzinę i próbować przezwyciężyć ewentualne pojawiające się kryzysy. Warto też dawać nadzieję i wspierać tych, którzy taki kryzys przechodzą.

W Nowym Roku życzymy Państwu spokoju, powodzenia, ciepła rodzinnego i dobrych relacji międzyludzkich.

 

Pozdrawiam Państwa serdecznie,

Marek Grabowski

Prezes Fundacji Mamy i Taty

 

 

   Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wyrazy wsparcia, zaangażowanie oraz pomoc materialną. 

Dziennikarzom dziękujemy za rzetelne relacjonowanie naszych prac

   Prosimy dołączcie się do obrony wspólnych wartości. 

Tylko działając wspólnie możemy stworzyć siłę, która przeciwstawi się dzisiejszym zagrożeniom.

Wesprzyj nas 

 

Wesprzyj nas finansowo: tutaj

 

Nr konta : 40 2490 0005 0000 4520 3441 2862

 

Możliwe są także szybkie wpłaty przez DotPay:

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zmieniony ( 31.12.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.