Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 103 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow Podatki to "nasze zbawienie" arrow Ekipa banksterów Kościńskiego naciska. Fiskus dokręci śrubę Polakom w nowym roku
Thursday 29 October 2020 14:21:23.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ekipa banksterów Kościńskiego naciska. Fiskus dokręci śrubę Polakom w nowym roku Drukuj Email
Wpisał: Dariusz Aniećko, Tadeusz Kościński.   
04.01.2020.

Ekipa banksterów Kościńskiego naciska.

Fiskus dokręci śrubę Polakom w nowym roku

https://wolnosc24.pl/2020/01/03/ekipa-koscinskiego-naciska-fiskus-dokreci-srube-polakom-w-nowym-roku/

Dyrektorzy KAS tłumaczą się z działań, które mają zwiększyć wpływy z podatków. Eksperci jednogłośnie stwierdzają, że to jasna zapowiedź, że fiskus dokręci śrubę Polakom w tym roku.

Gazeta Wyborcza” informuje, że w ubiegłym miesiącu dyrektorzy skarbówek dostali pisma z „prośbą” o wyjaśnienie, jakie czynności podjęli, aby zwiększyć wpływy z podatków. Pismo podpisane było przez Dariusza Aniećko, dyrektora departamentu poboru podatków w ministerstwie finansów.

Obecnym ministrem finansów jest Tadeusz Kościński.

Co ważne, pismo wysłano „w związku z zagrożeniem realizacji wpływów budżetowych pobieranych przez jednostki KAS w 2019 roku”. Urzędnicy nieoficjalnie przyznają, że pismo to można traktować jako zachętę do zwiększenia kontroli haraczu na rzecz rządu.

Dr Antoni Kolek, ekspert Pracodawców RP mówi, że przy coraz wolniejszej gospodarce naturalnym efektem będzie spadek dynamiki podatków. Obawia się, że „podobnych pism wzywających do wyjaśnienia spadku wpływów podatkowych będzie w 2020 r. dużo więcej”.

Z kolei ministerstwo finansów odpowiedziało GW, że „nie ma zagrożenia realizacji ustawy budżetowej”. Zapewnia też, że dochody do budżetu były wyższe, niż przed rokiem.

Tak wiec odpowiedzi na pytanie, skąd „zagrożenie realizacji wpływów”, odpowiedzi nie ma.

Źródło: money.pl

Zmieniony ( 04.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.