Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow zimowa czy zimna polityka 20 arrow SPROSTOWANIE: To nieprawda, że Polacy zginęli w Iraku pod ostrzałem irańskim
Thursday 01 October 2020 18:25:40.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
SPROSTOWANIE: To nieprawda, że Polacy zginęli w Iraku pod ostrzałem irańskim Drukuj Email
Wpisał: "informator zbliżony do DowództwaOperacyjnego", wredny kłamca   
09.01.2020.

Czy to prawda, że szef PKW w Iraku, płk. Marcin Adamski zginął pod ostrzałem irańskim?


J.M.W.:

Na mój apel do posłów Konfederacji na Salonie24

odpowiedział Janusz Korwin-Mikke, Wpisałam to jako PS2

co cytuję poniżej:

 

9 stycznia, PS 2, godz. 19-ta

Oddaję honor Panu posłowi  Januszowi Korwin-Mikke, który o godz. 18.20 wpisał  pod tą notką co następuje:

" Rozmawiałem z JE Marianem Błaszczakiem. Zapewnił mnie, że to fake. Jest to możliwe - wielu ludzi zabawia się w Sieci tworząc fałszywki."

Wielkie dzięki Panie Pośle.

Wyjątkowo ohydny to fake, bo sprawiający przykrość nie tylko osobom wymienionym z imienia i nazwiska  jako ofiary, ale i ich rodzinom, oraz rodzinom i bliskim wszystkich żołnierzy i oficerów uczestniczących w PKW w Iraku. Poza tym taki news powoduje niepokój społeczny i wzbudza nieufność do rządu.  Dziękuję paru komentatorom za czujność.

    A na miejscu pana ministra Błaszczaka doprowadziłabym do krótkiego wywiadu z pułkownikiem Adamskim via satelity w "Wiadomosciach" TVP. Pan pułkownik powinien pokazać twarz. Wtedy trolle będą się miały z pyszna. 

====================================

Pzepraszam Osoby nieprawdziwie wymienione jako "ofiary", oraz mych Czytelników za właśnie skasowany tekst. [Był poniżej].

 Jednak tylko umieszczenie go w "poczytnych portalach" spowodowało reakcję posłów i ministra. Dzięki im za nią.

Mirosław Dakowski

Zmieniony ( 10.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.