Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 20 arrow O Miłosierdzie Boże dla Świata przez przyczynę Niepokalanej Najświętszej Maryi Panny. Abp Dzięga.
Friday 28 February 2020 20:01:32.29.
W Y S Z U K I W A R K A
O Miłosierdzie Boże dla Świata przez przyczynę Niepokalanej Najświętszej Maryi Panny. Abp Dzięga. Drukuj Email
Wpisał: Arcybiskup Andrzej Dzięga   
09.01.2020.

O Miłosierdzie Boże dla Świata przez przyczynę Niepokalanej Najświętszej Maryi Panny.

Arcybiskup Andrzej Dzięga wzywa do modlitwy o pokój

http://www.pch24.pl/arcybiskup-andrzej-dziega-wzywa-do-modlitwy-o-pokoj,73253,i.html#ixzz6AXCrMgDIW związku z ostatnimi wydarzeniami na Bliskim Wschodzie ksiądz arcybiskup Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, prosi wiernych o modlitwę w intencji zachowania pokoju na świecie.

 Hierarcha wystosował w środę krótki list, w którym apeluje by katolicy modlili się, adorowali Najświętszy Sakrament, śpiewali suplikacje. Wszystko w intencji pokoju na świecie i odwrócenie groźby globalnego konfliktu.

 „Bardzo przeżywam to, co się od kilku dni dzieje na Bliskim Wschodzie, a co dzisiejszej nocy zostało potwierdzone atakiem odwetowym. Bardzo Was wszystkich proszę o włączenie do codziennych modlitw bardzo osobistej prośby do Boga o zatrzymanie wojny światowej i o zachowanie Pokoju” – czytamy w liście.

 „O Miłosierdzie Boże dla Świata przez przyczynę Niepokalanej Najświętszej Maryi Panny. Włączajcie też tę intencję do Modlitwy wiernych we Mszach Świętych oraz przy innych okazjach, a w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu należy śpiewać Suplikacje. Błogosławię tej Modlitwie” – zaapelował hierarcha.

 Źródło: kuria.pl RoM

Zmieniony ( 09.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.