Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 175 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Sądy: 1200 złotych kary dla dr. Bawera Aondo-Akaa za obronę nienarodzonych
Wednesday 14 April 2021 16:12:15.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sądy: 1200 złotych kary dla dr. Bawera Aondo-Akaa za obronę nienarodzonych Drukuj Email
Wpisał: lewacy i ich sądy   
09.01.2020.

1200 złotych kary dla dr. Bawera Aondo-Akaa za obronę nienarodzonych

W tej chwili przeciwko fundacji Pro-Prawo do Życia toczy się aż 50 procesów, przede wszystkim za akcje związane z obroną dzieci nienarodzonych i nieco starszych dzieci przed tęczową deprawacją w szkołach i przedszkolach. Jednym z aktywniejszych działaczy, przeciwko któremu toczy się wiele spraw sądowych, jest dr Bawer Aondo-Akaa.

Jan Both | 09/01/2020 https://stronazycia.pl/1200-zlotych-kary-dla-dr-bawera-aondo-akaa-za-obrone-nienarodzonych/W tym tygodniu został on prawomocnie skazany na karę 1200 złotych przez sąd w Nowym Sączu za powieszenie dużego bilbordu informującego o zbrodni aborcji w szpitalach. Czyli „przestępstwem” dr. Aondo-Akaa było to, że stawał w obronie najsłabszych, którzy są w ten sposób mordowani.

W tej chwili dalej toczy się przeciwko niemu 6 spraw: m.in. w Zakopanem, Nowym Sączu, Wrocławiu i Krakowie. Nieraz podczas procesów czy przesłuchań na komisariatach dochodzi do sytuacji co najmniej dziwnych.

Zdarzyło się nawet, że zostałem wezwany na przesłuchanie w sprawie zgromadzenia, którego nie zorganizowałem, a co więcej, byłem wówczas za granicą opowiada pro-lifer.

Często zdarza się też, że za dokładnie te same paragrafy sąd w jednym miejscu skazuje pro-lifera, a w innym uniewinnia.

Podobnie wygląda to z wnioskami prokuratorskimi. Jak mówi działacz fundacji, bardzo dużo zależy tu od osobistych przekonań tych osób.

Sprawy dotyczą bilbordów informujących o genderowej deprawacji, nieetycznej metodzie in vitro, ale przede wszystkim o zabijaniu dzieci w łonach matek w państwowych szpitalach. Właśnie tego ostatniego tematu będą również dotyczyć najbliższe rozprawy, które odbędą się jednego dnia – 29 stycznia w Zakopanem i w Nowym Sączu.

Za oskarżeniami, jak łatwo się domyślić, nie stoją zwykli obywatele, tylko członkowie skrajnie lewicowych organizacji: partii Razem i proaborcyjnego „Strajku Kobiet”. To właśnie działaczka tej grupy Beata Czerska już wielokrotnie pozywała pro-lifera.

Procesy, ani ich liczba mnie nie odstraszają. Mogę mieć ich nawet 20 i nic to w mojej działalności nie zmieni – mówi dr Bawer Aondo-Akaa i zapowiada dalszą aktywność, która jest możliwa dzięki wsparciu darczyńców Fundacji. To dobrowolne darowizny dobrych ludzi sprawiają, że Fundacja Pro – Prawo do Życia może prowadzić tak aktywne działania w obronie dzieci.
https://stronazycia.pl/fundacja/pomagamZmieniony ( 09.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.