Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Głośna [wrzaskliwa] sekta klimatystów a logika 20+ arrow Terror smogowców, czyli klimatystów. Humor - wisielczy...
Thursday 01 October 2020 21:27:23.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Terror smogowców, czyli klimatystów. Humor - wisielczy... Drukuj Email
Wpisał: smogowcy, czyli klimatyści   
11.01.2020.

Sprawdzają, czy stosujesz się do przepisów. Ten, kto ich nie wpuścił stanie przed sądem

Terror smogowców, czyli klimatystów.

https://www.biznesinfo.pl/przepisy-100120-pm-smog-krakow

Przepisy wprowadzone we wrześniu 2019 roku nałożyły na mieszkańców Krakowa absolutny zakaz palenia węglem, drewnem innymi paliwami stałymi. Za kontrole odpowiadają strażnicy miejscy. Pewien mieszkaniec Dębnik nie chciał wpuścić ich do domu, dlatego teraz sprawa skończy się w sądzie. Straż miejska podała, że ma już blisko 150 takich spraw.

Przepisy antysmogowe nie wszystkich odstraszają

Nowe przepisy dotyczące walki ze smogiem zostały wprowadzone we wrześniu 2019 roku. Zgodnie z uchwałą, mieszkańcy Krakowa nie mogą palić węglem, drewnem i innymi paliwami stałymi. Zakaz obejmuje kotły, piece i kominki. Kontrole przeprowadzają strażnicy miejscy i podchodzą bardzo sumiennie do swoich obowiązków, regularnie sprawdzając, czy mieszkańcy respektują przepisy.

Dlatego gdy otrzymali zgłoszenie o szarym dymie wydobywającym się z komina domu w krakowskich Dębnikach, od razu udali się na miejsce zdarzenia. Jak podaje Wirtualna Polska, sąsiedzi wyczuwali zapach spalanego drewna.

====================

Dalej, to kranika kryminalno-humorystyczna. Humor wisielczy… MD


Zmieniony ( 11.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.