Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 134 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow Głośna [wrzaskliwa] sekta klimatystów a logika 20+ arrow Terror smogowców, czyli klimatystów. Humor - wisielczy...
Wednesday 08 April 2020 20:23:22.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Terror smogowców, czyli klimatystów. Humor - wisielczy... Drukuj Email
Wpisał: smogowcy, czyli klimatyści   
11.01.2020.

Sprawdzają, czy stosujesz się do przepisów. Ten, kto ich nie wpuścił stanie przed sądem

Terror smogowców, czyli klimatystów.

https://www.biznesinfo.pl/przepisy-100120-pm-smog-krakow

Przepisy wprowadzone we wrześniu 2019 roku nałożyły na mieszkańców Krakowa absolutny zakaz palenia węglem, drewnem innymi paliwami stałymi. Za kontrole odpowiadają strażnicy miejscy. Pewien mieszkaniec Dębnik nie chciał wpuścić ich do domu, dlatego teraz sprawa skończy się w sądzie. Straż miejska podała, że ma już blisko 150 takich spraw.

Przepisy antysmogowe nie wszystkich odstraszają

Nowe przepisy dotyczące walki ze smogiem zostały wprowadzone we wrześniu 2019 roku. Zgodnie z uchwałą, mieszkańcy Krakowa nie mogą palić węglem, drewnem i innymi paliwami stałymi. Zakaz obejmuje kotły, piece i kominki. Kontrole przeprowadzają strażnicy miejscy i podchodzą bardzo sumiennie do swoich obowiązków, regularnie sprawdzając, czy mieszkańcy respektują przepisy.

Dlatego gdy otrzymali zgłoszenie o szarym dymie wydobywającym się z komina domu w krakowskich Dębnikach, od razu udali się na miejsce zdarzenia. Jak podaje Wirtualna Polska, sąsiedzi wyczuwali zapach spalanego drewna.

====================

Dalej, to kranika kryminalno-humorystyczna. Humor wisielczy… MD


Zmieniony ( 11.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.