Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Judaizm, talmud arrow Dzień judaizmu: Dzień bez Jezusa i Maryi w Kościele Katolickim.
Sunday 20 September 2020 12:21:31.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dzień judaizmu: Dzień bez Jezusa i Maryi w Kościele Katolickim. Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
11.01.2020.

Dzień judaizmu: Dzień bez Jezusa i Maryi w Kościele Katolickim.

Czas zakończyć ten absurd


CzarnaLimuzynaZ uporem godniejszym lepszej sprawy część wpływowych hierarchów w Kościele Katolickim lansuje tzw. dzień judaizmu. Ta praktyka trwa już 23 lata, przyjmując coraz częściej bezrozumną formę. Nikt oczywiście nie mówi, o jaki judaizm chodzi, a te są rożne, na przykład ateistyczne, czyli takie, które nie głoszą wiary w Boga Ojca.

Żaden z judaizmów nie uznaje w osobie Jezusa Chrystusa Syna Bożego i nie szanuje Jego Matki Maryi.

Z I listu Św. Jana

Kto wierzy w Syna Bożego, ten ma w sobie świadectwo Boga, kto nie wierzy Bogu, uczynił Go kłamcą, bo nie uwierzył świadectwu, jakie Bóg dał o swoim Synu. A świadectwo jest takie: że Bóg dał nam życie wieczne, a to życie jest w Jego Synu.

Żydzi z którymi zazwyczaj spotykają się moderniści (truciciele), reprezentują judaizm powstały po Chrystusie, na bazie Talmudu, w opozycji do chrześcijaństwa. Najwyższy czas ocenić po owocach, a te świadczą dobitnie, że wieloletnie schlebianie środowiskom głoszącym negację Boga jest błędem.

Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: „Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego”. /Ewangelia wg św. Mateusza/

Zachęcam do wysłuchania dzisiejszego Słowa Bożego dającego nadzieję wszystkim trędowatym, niezależnie od rodzaju trądu, od rodzaju choroby.

Od 2.13 min.

link

Zmieniony ( 11.01.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.