Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 97 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Łobuzy żądają kary więzienia za "negowanie katastrofy klimatycznej".
Tuesday 26 January 2021 23:02:03.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Łobuzy żądają kary więzienia za "negowanie katastrofy klimatycznej". Drukuj Email
Wpisał: Zieloni lobbyści   
14.01.2020.

Łobuzy żądają kary więzienia za negowanie katastrofy klimatycznej.

Zieloni lobbyści chcą zamknąć usta swoim adwersarzom

https://wprawo.pl/szok-kara-wiezienia-za-negowanie-katastrofy-klimatycznej-zieloni-lobbysci-chca-zamknac-usta-swoim-adwersarzom/

Sty 13, 2020


Niemieckie Stowarzyszenie Energetyki Słonecznej wzywa na swojej stronie internetowej do karania osób, które pomniejszają lub negują tzw. katastrofę klimatyczną.

Ktokolwiek trywializuje katastrofę klimatyczną lub jej zaprzecza w sposób, który prawdopodobnie zakłóci, zdyskredytuje lub całkowicie uniemożliwi obronę przed katastrofą klimatyczną w oparciu o paryską konwencję klimatyczną, podlega karze grzywny do wysokości wynagrodzenia za 300 dni. W przypadku recydywy, podlega karze więzienia” – czytamy w artykule opublikowanym na stronie stowarzyszenia.

Osoby negujące istnienie katastrofy klimatyczne nazwano w tym artykule „sabotażystami”. „To, co robią trywializujący, można określić jako sabotaż, a sabotowanie środków wyjątkowych powinno być karane” – stwierdza autor artykułu.

Twierdzi też, że karanie „sabotażystów” nie narusza wolności słowa, ponieważ „wolność słowa ma również ograniczenia prawne”. Jako przykład wskazano penalizację wypowiedzi oszczerczych i zniesławiających.

Mój komentarz [Wprawo md]\ : Zielony terror nasila się z każdym dniem. Klimatyczne oszołomy napędzające gigantyczne zyski klimatycznym hochsztaplerom wspólnie dążą do zamknięcia ust swoim adwersarzom. A ponieważ nie ma żadnych dowodów na to, że człowiek odpowiada za zmiany klimatyczne, zieloni terroryści chcą doprowadzić do karania tych, którzy wykazują, że opowieści o klimatycznej katastrofie to antynaukowe brednie.

Najpierw wprowadzono w obieg określenie „negacjoniści klimatyczni” na wzór „negacjonistów Holokaustu”. Teraz trwa propagandowa akcja, której celem jest przekonanie opinii publicznej, że dla dobra ludzkości należy zamykać w więzieniach „negacjonistów klimatycznych” tak jak robi się to w przypadku „negacjonistów Holokaustu”. Atmosferę grozy skutecznie napędza Greta Thunberg, czyli chora dziewczyna wystawiona przez hochsztaplerów na front walki o klimat. W rzeczywistości nie chodzi o klimat tylko o gigantyczny skok na kasę, sterroryzowanie społeczeństwa i ograniczenie swobody badań naukowych. Krok po kroku zmierzamy ku katastrofie, ale klimat nie ma tu nic do rzeczy. Klimat jest tylko pretekstem do zaprowadzenia zielonego totalitaryzmu.

======================

Wzorem Zagłoby - Ja żądam, by was, bezczelne głupki, wieszać wysoko na dębach za szyję i niech was rozdziobią kruki, wrony. MD

==============

mail:  Przypominają mi się jako żywo książki Sergiusza Piaseckiego...... 
Bolszewia

Zmieniony ( 14.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.