Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Łobuzy żądają kary więzienia za "negowanie katastrofy klimatycznej".
Sunday 12 July 2020 15:19:58.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

SPRAWDZAĆ,czy są dwie pieczęci na karcie. Jeśli brak – wstrzymać pracę Komisji, wymusić kontrolę z góry wszystkich kart – nie oddawać DOWODU RZECZOWEGO.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Łobuzy żądają kary więzienia za "negowanie katastrofy klimatycznej". Drukuj Email
Wpisał: Zieloni lobbyści   
14.01.2020.

Łobuzy żądają kary więzienia za negowanie katastrofy klimatycznej.

Zieloni lobbyści chcą zamknąć usta swoim adwersarzom

https://wprawo.pl/szok-kara-wiezienia-za-negowanie-katastrofy-klimatycznej-zieloni-lobbysci-chca-zamknac-usta-swoim-adwersarzom/

Sty 13, 2020


Niemieckie Stowarzyszenie Energetyki Słonecznej wzywa na swojej stronie internetowej do karania osób, które pomniejszają lub negują tzw. katastrofę klimatyczną.

Ktokolwiek trywializuje katastrofę klimatyczną lub jej zaprzecza w sposób, który prawdopodobnie zakłóci, zdyskredytuje lub całkowicie uniemożliwi obronę przed katastrofą klimatyczną w oparciu o paryską konwencję klimatyczną, podlega karze grzywny do wysokości wynagrodzenia za 300 dni. W przypadku recydywy, podlega karze więzienia” – czytamy w artykule opublikowanym na stronie stowarzyszenia.

Osoby negujące istnienie katastrofy klimatyczne nazwano w tym artykule „sabotażystami”. „To, co robią trywializujący, można określić jako sabotaż, a sabotowanie środków wyjątkowych powinno być karane” – stwierdza autor artykułu.

Twierdzi też, że karanie „sabotażystów” nie narusza wolności słowa, ponieważ „wolność słowa ma również ograniczenia prawne”. Jako przykład wskazano penalizację wypowiedzi oszczerczych i zniesławiających.

Mój komentarz [Wprawo md]\ : Zielony terror nasila się z każdym dniem. Klimatyczne oszołomy napędzające gigantyczne zyski klimatycznym hochsztaplerom wspólnie dążą do zamknięcia ust swoim adwersarzom. A ponieważ nie ma żadnych dowodów na to, że człowiek odpowiada za zmiany klimatyczne, zieloni terroryści chcą doprowadzić do karania tych, którzy wykazują, że opowieści o klimatycznej katastrofie to antynaukowe brednie.

Najpierw wprowadzono w obieg określenie „negacjoniści klimatyczni” na wzór „negacjonistów Holokaustu”. Teraz trwa propagandowa akcja, której celem jest przekonanie opinii publicznej, że dla dobra ludzkości należy zamykać w więzieniach „negacjonistów klimatycznych” tak jak robi się to w przypadku „negacjonistów Holokaustu”. Atmosferę grozy skutecznie napędza Greta Thunberg, czyli chora dziewczyna wystawiona przez hochsztaplerów na front walki o klimat. W rzeczywistości nie chodzi o klimat tylko o gigantyczny skok na kasę, sterroryzowanie społeczeństwa i ograniczenie swobody badań naukowych. Krok po kroku zmierzamy ku katastrofie, ale klimat nie ma tu nic do rzeczy. Klimat jest tylko pretekstem do zaprowadzenia zielonego totalitaryzmu.

======================

Wzorem Zagłoby - Ja żądam, by was, bezczelne głupki, wieszać wysoko na dębach za szyję i niech was rozdziobią kruki, wrony. MD

==============

mail:  Przypominają mi się jako żywo książki Sergiusza Piaseckiego...... 
Bolszewia

Zmieniony ( 14.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.