Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 124 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Nie szczepić 20+ arrow Główna pediatra WHO: Szczepienia okaleczają i zabijają znaczny odsetek dzieci.
Monday 19 April 2021 23:12:19.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Główna pediatra WHO: Szczepienia okaleczają i zabijają znaczny odsetek dzieci. Drukuj Email
Wpisał: Maria Majewska   
14.01.2020.

Główna pediatra WHO: Szczepienia okaleczają i zabijają znaczny odsetek dzieci.

Światowy protest przeciw technologii 5G w sobotę 25 stycznia, 2020

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com >

Wiadomo, że establiszment medyczny od lat zajmuje się przede wszystkim ochroną gigantycznych zysków koncernów farmaceutycznych, ignorując zdrowie obywateli i często im szkodząc.

Dlatego nowością i być może zapowiedzią pozytywnych zmian jest ostatnia wypowiedź głównej pediatry ze Światowej Organizacji Zdrowia (należy do ONZ), która po wstępnym wyrecytowaniu obowiązkowej mantry, że „szczepienia są bezpieczne i skuteczne” ostatecznie przyznała, że one okaleczają i zabijają znaczny odsetek dzieci.

  Nie ulega wątpliwości, że kartele farmacji oraz establiszment medyczny od dawna wiedzą jak groźne dla życia i zdrowia dzieci mogą być szczepienia, lecz uporczywie zaprzeczają tym faktom, wyśmiewając i poniżając rodziców, którzy zgłaszają powikłania poszczepienne.  https://banned.video/watch?id=5e191ca0b0ffe2001a9c2676

W poniższym linku znajduje się informacja o datach i miejscach wyświetlania filmu „VAXXED II: Prawda Ludzi” w kilku miastach USA, w UK i Kanadzie.  Osoby tam zamieszkałe mogą skorzystać.   https://mail.google.com/mail/u/0/?tab=wm&ogbl#inbox/FMfcgxwGCkhvHwQXJvdwqTvFwGzFGhXx

Natomiast w linku do strony Roberta Kennedy’ego Jr „Children’s Health Defense” (poniżej) znajdziecie Państwo cenne informacje o fiasku skuteczności szczepionek przeciw odrze i krztuścowi oraz o współczesnych epidemiach tych chorób wśród dzieci zaszczepionych.  https://mail.google.com/mail/u/0/?tab=wm&ogbl#inbox/FMfcgxwGCkfctWtwTZPGLqdwbzHGZvbW

Na tej samej stronie zamieszczone są też informacje o światowym proteście przeciw technologii 5G, który się odbędzie w różnych krajach, w tym w Polsce w sobotę 25 stycznia, 2020.  Te groźne technologie są nam narzucanie przez globalne koncerny przemysłowe i polityków, wbrew naszej woli. Wiadomo, że spowodują ogromne spustoszenia w zdrowiu ludzi i zwierząt. Tylko masowe globalne protesty oraz opór obywateli potrafią zwalczyć korporacyjno-polityczny terror technologiczny czy medyczny skierowany przeciw ludzkości.  

Skutki tego terroru są już wyraźnie widoczne, bo w wielu krajach wzrasta zachorowalność i umieralność młodych ludzi na nowotwory oraz skraca się średnia życia.  I to propaganda nazywa wspaniałym postępem technologii i medycyny.

Zmieniony ( 14.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.