Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 117 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Papieże 20 arrow Papież Franciszek kuma się z wielkim mufti, rzecznikiem mordowania osób, które opuściły islam
Tuesday 29 September 2020 15:03:00.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          =========================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
Papież Franciszek kuma się z wielkim mufti, rzecznikiem mordowania osób, które opuściły islam Drukuj Email
Wpisał: O Arabii Chrześcijańskiej   
14.01.2020.

Papież Franciszek kuma się z wielkim mufti, rzecznikiem mordowania osób, które opuściły islam

Ze strony: ‘O Arabii Chrześcijańskiej – chrześcijanie świata arabskiego”

http://annur.pl/papiez-franciszek-kuma-sie-z-rzecznikiem-zabijania-apostatow/


Jak się okazuje, partner naszego Papieża Franciszka w dialogu z islamem, wielki mufti Al-Tayeb, jest zwolennikiem mordowania osób, które opuściły islam. Jak się zdaje, gest zaproszenia tego człowieka do Watykanu i serdeczna z nim rozmowa (ang. cordial discussions) to odpowiedź na wołanie tysięcy muzułmanów, którzy zaufali Jezusowi i przyjęli katolicyzm. W styczniu 2018 r. ci ludzie napisali w liście otwartym do Papieża Franciszka: „dlaczego ryzykowaliśmy życiem, aby zostać katolikami?” – ale odpowiedzi się nie doczekali.

Jak widać, niepotrzebnie ryzykowali życiem. Przynajmniej z punktu widzenia Papieża Franciszka, uznanego za Obrońcę Islamu.

Koran domaga się: jeśli się odwrócą [porzucą islam], to chwytajcie i zabijajcie ich (4:89)

Zgodnie z nauczaniem Mahometa Ktokolwiek by porzucił religię islamu, należy go zabić (Buchari 9.84.57).

Według oficjalnego dokumentu wydanego przez Al-Azhar, opisującego kary przewidywane przez prawo muzułmańskie (Bill of Legal Punishments), osoba winna apostazji (ارتداد ), mężczyzna lub kobieta, ma być zabita, jeśli nie powróci do islamu w danym jej na zastanowienie się czasie (nie dłuższym niż 6 dni).

W rzeczywistości, zgodnie z tym nauczaniem, muzułmanie nawracający się do Chrystusa są mordowani w majestacie prawa muzułmańskiego w 12 krajach islamu.

Niepodobna, żeby Wielki Mufti Kairu, Rektor i Szejk Al-Azhar nie podzielał tych poglądów Koranu, Mahometa, własnej uczelni i muzułmańskich władz 12 krajów. Zresztą w serdecznej rozmowie Papież go nawet o to nie zapytał. Czy krew katolików, przelewana za Chrystusa, ma dla niego jakąkolwiek wartość? A powinna mieć, skoro jest Papieżem…

Zmieniony ( 14.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.