Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow z drgawek molocha UE 20+ arrow PE zakazuje flag narodowych ! Pojęcie "Eurokołchozu" nigdy nie było tak trafne...
Sunday 27 September 2020 16:45:32.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
PE zakazuje flag narodowych ! Pojęcie "Eurokołchozu" nigdy nie było tak trafne... Drukuj Email
Wpisał: Parlament Europejski   
17.01.2020.

PE zakazuje flag narodowych !

Pojęcie "Eurokołchozu" nigdy nie było tak trafne…

Unia dąży do przemiany w federację? Oburzenie posłów rośnie!

https://wprawo.pl/skandal-pe-zakazuje-flag-narodowych-unia-dazy-do-przemiany-w-federacje-oburzenie-poslow-rosnie/


Parlament Europejski zakazał umieszczania flag krajów członkowskich UE. Przewodniczący PE postanowił, iż wszystkie symbole narodowe powinny zostać zakazane w Parlamencie. Decyzja wywołała poruszenie wśród przedstawicieli różnych państw.

W przeszłości posłowie w PE otrzymywali flagi narodów, które reprezentowali, aby umieścić je przed swoim miejscem w Izbie. Zwyczaj ten postanowiono jednak znieść. W poniedziałek lider brytyjskiej Partii Brexit poinformował na swoim Twitterze, iż ich flagi narodowe zdjęto z ław Parlamentu Europejskiego. „Dzięki Bogu za odejście” – napisał, nawiązując do decyzji Wielkiej Brytanii.

Również poseł Danii, Peter Kofod, wyraził swoje oburzenie w mediach społecznościowych. Napisał na Facebooku, iż duńska flaga została usunięta. „Jak, u licha, postępują elity UE? Skąd bierze się twoja nienawiść? Kim tak naprawdę są, gdy pozwalają sobie na takie zachowanie? Unia Europejska ma wkrótce przekształcić się w federację – a następnie państwa narodowe i stoją na przeszkodzie marzeniu biurokratów i miłośników UE! To obrzydliwe!” – napisał.

Nie dziwi oburzenie dyplomatów. Najwyraźniej możni tego świata powoli przestają bawić się z naiwną publiką, grając przyjacielską, miłą Unię, w której każdy kraj pozostaje odrębny i ważny. Pytanie, co będzie następne, skoro prawo unijne już de facto stoi ponad prawem poszczególnych państw? Pojęcie „Eurokołchozu” nigdy chyba nie wydawało się tak trafne…

Źródło informacji: Twitter, samnytt.se

Zmieniony ( 17.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.