Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd 20 arrow Opium dla mas. Wrócili do wyuzdania seksualnego.
Friday 05 June 2020 03:56:46.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Opium dla mas. Wrócili do wyuzdania seksualnego. Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
19.01.2020.

Opium dla mas.

Wrócili do wyuzdania seksualnego.

 Małgorzata Todd 18 stycznia 2020 r. | Nr 3/2020 (446)

http://mtodd.pl/2020/01/opium-dla-mas-32020-446/

Szanowni Państwo!

    Komuniści zwykli byli mawiać, że religia to opium dla mas i próbowali to opium jakoś tak zastąpić, aby pozbawić masy wszelkiej nadziei na normalne życie. Aż przyszły wreszcie czasy, kiedy prawdziwe narkotyki na tyle potaniały, że masy mogą mieć do nich szeroki dostęp, co się przekłada na bełkot przedstawicieli lewackich mas w sejmie oraz wielu samorządach lokalnych.

Doczekaliśmy się zatem wielu małych za to prawdziwych związków radzieckich, radzących o bzdurach klimatyczno genderowych. Lewactwo nie musi już zawstydzać katolików nazywając religię "opium dla mas".Narkotyki potaniały i można je dostarczać bezpośrednio do szkół, zamiast podróbki, jaką zdaniem lewaków jest religia chrześcijańska.

Inne religie, szczególnie islam, oczywiście żadnym "opium"  nie są i nigdy nie były.

     Rewolucję w Rosji komuniści rozpoczęli od tego samego co teraz jest w modzie, czyli od Stalin zajęty mordowaniem wszystkich potencjalnych przeciwników, a zwłaszcza Polaków, którzy znaleźli się w jego zasięgu, zorientował się wreszcie, że zaraz nie będzie miał kim rządzić, bo dzieci przestały się rodzić. Był zmuszony zmienić politykę i zaniechać dalszego promowania rozwiązłości.

     Czasy się zmieniły i narkotyki stały się dostępne dla mas, co widać po niektórych przedstawicielach ludu w sejmie. Trudno sobie wyobrazić, że wygłaszanie piramidalnych bzdur byłoby możliwe bez odpowiednich dopalaczy. Nie zmieniła się tylko istota komunizmu - zawsze apeluje on do ukierunkowanej nienawiści. Dawniej proponował nienawidzić każdego, kto ma coś, czego tobie brak. Po nachapaniu się czerwona burżuazja nie zrezygnuje jednak z nienawiści, jako siły przewodniej całej ideologii.

     Na szczęście dla siebie mogła wrócić do starych wypróbowanych metod. W Polsce ostała się przecież religia i na niej, jako opium dla mas skupia się ciągle nienawiść tych demokratycznych światłych elit.

Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd

Zmieniony ( 19.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.