Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow prawa zwierząt, valczący veganie, variaci, co głup arrow Greenpeace dołączony przez brytyjskie służby do listy ruchów ekstremistycznych i terrorystycznych
Tuesday 29 September 2020 14:41:30.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          =========================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
Greenpeace dołączony przez brytyjskie służby do listy ruchów ekstremistycznych i terrorystycznych Drukuj Email
Wpisał: Counter Terrorism Policing   
22.01.2020.

Greenpeace dołączony przez brytyjskie służby do listy ruchów ekstremistycznych i terrorystycznych


21.01.2020 https://prawy.pl/106290-greenpeace-dolaczony-przez-brytyjskie-sluzby-do-listy-ruchow-ekstremistycznych-i-terrorystycznych/


Na tej liście opracowanej przez brytyjskie służby oprócz organizacji faszystowskich i Greenpeace’u znajdują się jeszcze Extinction Rebellion, stowarzyszenie Peta, Combat 18, National Action.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez brytyjski „The Guardian” skrypt ten jest rozdawana jako policyjny dokument antyterrorystyczny. Otrzymują ją personel medyczny i nauczyciele w trakcie odpraw do rozpoznawania ruchów ekstremistycznych i neonazistów.

W skrypcie opracowanym przez Counter Terrorism Policing, który jest już obowiązkowy w całej Anglii i jest częścią szkolenia dla służb prewencji, Greenpeace znalazł się na liście organizacji, których działalność jest powiązana lub może być przyczyną zagrożenia przemocą terrorystyczną.

Dla przykładu warto zaznaczyć, że – jak można przeczytać i zobaczyć podaje na TT „Grupa Extintion Rebelion zaatakowała targi samochodowe w Brukseli, żądając zlikwidowania prywatnych samochodów i przesiadki na rowery”.


Zmieniony ( 22.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.