Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Publiczna Krucjata Różańcowa 20 arrow Łomża: Laudetur Iesus Christus !
Thursday 02 April 2020 05:14:03.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Łomża: Laudetur Iesus Christus ! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
24.01.2020.

Łomża: Laudetur Iesus Christus !

pierwszą sobotę LUTEGO.


Wobec licznych bluźnierstw, profanacji obrazów Matki Bożej, przedmiotów kultu religijnego i publicznych zgorszeń dzieci w naszej Ojczyźnie, a także prób promocji sodomii w szkołach obowiązkiem naszym jest wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Matki i Królowej Polski oraz Jej przeproszenie, a przede wszystkim przeproszenie Boga oraz prośba o przemianę serc, poczynając od serc elit.


A z tym coraz gorzej, o czym świadczy decyzja rektorów szkół wyższych w Polsce o  szykanowaniu wykładowców krytykujących wymuszanie uprzywilejowań osób LGBT. 


W Łomży czynimy to co miesiąc i tak będzie w I sobotę LUTEGO. Przesyłam informację (oraz plakat) dot. PUBLICZNEGO RÓŻAŃCA WYNAGRADZAJĄCEGO Niepokalanemu Sercu NMP "O odnowienie elit Polski, Europy, świata",  1 lutego 2020 r. na łomżyńskim Starym Rynku.


Serdecznie zapraszamy i  prosimy o poinformowanie Użytkowników Portalu, Słuchaczy, Czytelników oraz zapraszamy do udziału.


Przy okazji przesyłamy życzenia błogosławieństw Chrystusa Pana i wzrastania z Nim w wierze, na cały 2020 rok. Rok setnej rocznicy pamiętnego Cudu nad Wisłą.Pozdrawiam. Pro Christo Rege...

Jerzy Kondrat 609-734-298

Zmieniony ( 24.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.