Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow niebezpieczeństwa promieniowań arrow I kolejny wydatek. Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. "Dzięki, 5G !! "
Saturday 23 January 2021 08:15:31.31.
migawki
 

24.01.2021 Bielsko Biała – 83 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta w rycie klasycznym za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
I kolejny wydatek. Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. "Dzięki, 5G !! " Drukuj Email
Wpisał: waaadza po[d]stępu...   
25.01.2020.

I kolejny wydatek. Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. "Dzięki, 5G !!"

Zmienia się system nadawania

https://nczas.com/2020/01/25/i-kolejny-wydatek-polakow-czeka-wielka-wymiana-telewizorow-zmienia-sie-system-nadawania/

W 2022 r. wprowadzony zostanie nowy system nadawania telewizji. Większość urządzeń w naszych domach nie będzie go jednak obsługiwać. Czeka nas zatem wielka wymiana telewizorów lub dekoderów.

Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. Ma ona związek z wprowadzenie systemu DVB-T2, który zastąpi obecny DVB-T. Do zmiany dojdzie 30 czerwca 2022 r.

Zmiana systemu ma związek z pasmami częstotliwości, na których obecnie nadaje się telewizję naziemną. Pasmo 700 MHz będzie przeznaczone dla sieci 5G, z kolei telewizja będzie korzystać z częstotliwości 470-694 MHz.

Zmiana częstotliwości będzie wiązać się z koniecznością przestrojenia odbiornika. Czynność ta wykona się automatycznie, po wybraniu odpowiednich funkcji na pilocie.

Natomiast jeżeli idzie o zmianę systemu, w wielu przypadkach konieczne będzie wymiana sprzętu. Telewizor lub dekoder muszą bowiem posiadać możliwość odbioru w systemie DVB-T2/HEVC, inaczej H.265 lub MPEG-H część 2. Już dziś warto więc sprawdzać parametry techniczne modeli oferowanych w sklepach.

Zmieniony ( 25.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.