Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow niebezpieczeństwa promieniowań arrow I kolejny wydatek. Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. "Dzięki, 5G !! "
Thursday 01 October 2020 17:28:29.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
I kolejny wydatek. Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. "Dzięki, 5G !! " Drukuj Email
Wpisał: waaadza po[d]stępu...   
25.01.2020.

I kolejny wydatek. Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. "Dzięki, 5G !!"

Zmienia się system nadawania

https://nczas.com/2020/01/25/i-kolejny-wydatek-polakow-czeka-wielka-wymiana-telewizorow-zmienia-sie-system-nadawania/

W 2022 r. wprowadzony zostanie nowy system nadawania telewizji. Większość urządzeń w naszych domach nie będzie go jednak obsługiwać. Czeka nas zatem wielka wymiana telewizorów lub dekoderów.

Polaków czeka wielka wymiana telewizorów. Ma ona związek z wprowadzenie systemu DVB-T2, który zastąpi obecny DVB-T. Do zmiany dojdzie 30 czerwca 2022 r.

Zmiana systemu ma związek z pasmami częstotliwości, na których obecnie nadaje się telewizję naziemną. Pasmo 700 MHz będzie przeznaczone dla sieci 5G, z kolei telewizja będzie korzystać z częstotliwości 470-694 MHz.

Zmiana częstotliwości będzie wiązać się z koniecznością przestrojenia odbiornika. Czynność ta wykona się automatycznie, po wybraniu odpowiednich funkcji na pilocie.

Natomiast jeżeli idzie o zmianę systemu, w wielu przypadkach konieczne będzie wymiana sprzętu. Telewizor lub dekoder muszą bowiem posiadać możliwość odbioru w systemie DVB-T2/HEVC, inaczej H.265 lub MPEG-H część 2. Już dziś warto więc sprawdzać parametry techniczne modeli oferowanych w sklepach.

Zmieniony ( 25.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.