Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Spirala strachu i gwałtu arrow Obce uzbrojone "służby" decydują w Auschwitz? Fałsze i oszczerstwa obcych.
Sunday 05 April 2020 11:10:48.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Obce uzbrojone "służby" decydują w Auschwitz? Fałsze i oszczerstwa obcych. Drukuj Email
Wpisał: Robert Bąkiewicz   
30.01.2020.

Obce uzbrojone "służby" decydują w Auschwitz?

Fałsze i oszczerstwa obcych.

Mocne nagranie!

https://www.youtube.com/watch?v=pw5LNT-4ebg&feature=youtu.be


półtorej godziny.


Spokojny komentarz Roberta Bąkiewicza.


Oszczerstwa o żydowskim kacie – Romkowskim.

Zmienili jego narodowość na „polską” potem nawet „polski biznesmen”

Przerabianie katolików na „jude”...

Zmieniony ( 30.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.