Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 20+ arrow Bill Gates już zarabia [też w Polsce] na koronawirusie. Minister zdrowia: Kupiliśmy testy
Thursday 01 October 2020 17:26:32.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bill Gates już zarabia [też w Polsce] na koronawirusie. Minister zdrowia: Kupiliśmy testy Drukuj Email
Wpisał: prof. Łukasz Szumowski, minister zdrowia.   
30.01.2020.

 

 

Bill Gates już zarabia [też w Polsce] na koronawirusie.

Minister zdrowia: Kupiliśmy testy na koronawirusa, będą w Polsce dziś lub jutro

ab, mnie 30.01.2020,

https://tvp.info/46426794/minister-zdrowia-kupilismy-testy-na-koronawirusa-beda-w-polsce-dzis-lub-jutro

To jest nowy wirus. Po poznaniu jego składu firmy zaczęły produkować testy. Zakupiliśmy je, właśnie dochodzą. Będą w Polsce dzisiaj lub jutro – powiedział w programie „Kwadrans polityczny” prof. Łukasz Szumowski, minister zdrowia.

================

[Panie profesorze medycyny, panie ministrze zdrowia! Ten wirus jest od lat badany, znany, różne aspekty są opatentowane! Teraz to jest sprzedawane spanikowanym państwom. Por.: Użyteczni idioci w akcji - "chiński wirus Wuhan". Cyt.: Nie musisz się specjalnie wysilać Szanowny Czytelniku, jest oczywistym, że natychmiast jak ogłoszą, że szczepionka istnieje, to Minister nie wiadomo dlaczego zwany Zdrowia, natychmiast wyda pieniądze podatnika na zakup tego preparatu. Będzie to skutkowało podwyżką podatku zdrowotnego. Efekt dalszy, to  wzrost inflacji i pogorszenie Twojego życia. Mirosław Dakowski]

==============

Szef resortu zdrowia ocenił w TVP 1, że korona wirus wcześniej czy później dotrze do Polski. – Jesteśmy przygotowani – zapewnił. Dodał, że osoby, które miały takie podejrzenie zakażeniem wychodzą do domów, są zdrowie.
Pros. Szumowski pytany o testy na koronawirusy wyjaśnił, że są tworzone przez firmy farmaceutyczne. Bo to jest nowy wirus. Po poznaniu jego składu firmy zaczęły produkować testy. Zakupiliśmy je. Właśnie dochodzą. Będą w Polsce dzisiaj lub jutro – wyjaśnił.
Minister uspokajał, że epidemia jest ograniczona do prowincji, w której się pojawił wirus. – To nie jest pandemia, nie jest nawet epidemia, która obejmuje całe Chiny – mówił Szumowski i wskazał, że mamy dotąd pojedyncze przypadki w Europie, Ameryce czy innych krajach Azji.
– Większość chorych znajduje się w Wuhan – powiedział i podkreślił, że znacznie większym problemem dla Polski jest grypa.

Zmieniony ( 30.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.