Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 163 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Lewacka patologia LGitd. Wykorzystał seksualnie 15 dzieci. Wypuścili z więzienia, bo.."zmienił płeć"
Wednesday 21 April 2021 15:15:43.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lewacka patologia LGitd. Wykorzystał seksualnie 15 dzieci. Wypuścili z więzienia, bo.."zmienił płeć" Drukuj Email
Wpisał: Joseph Matthew Smith,   
31.01.2020.

Lewacka patologia LGitd w działaniu. Wykorzystał seksualnie 15 dzieci. Wypuścili go z więzienia, bo… "zmienił płeć".

https://nczas.com/2020/01/31/lewacka-patologia-lgbt-w-dzialaniu-wykorzystal-seksualnie-15-dzieci-wypuscili-go-z-wiezienia-bo-zmienil-plec/

Joseph Matthew Smith, pedofil z Iowa, którego skazano na więzienia za przestępstwa seksualne wobec dzieci zostanie wypuszczony z więzienia. Wg prokuratury zwyrodnialec nie stanowi już zagrożenia, bo „zmienił” płeć.

Jak informuje „Storm Lake Times” 23-latek dopuścił się przestępstw seksualnych wobec 15 dzieci. Najmłodsze miało 1 rok. Najstarsze 13 lat. Molestował je i wykorzystywał do tego, by same „wykonywały wobec niego czynności seksualne”.

W grudniu 2015 roku został skazany na karę więzienia, ale w styczniu tego roku został z niego zwolniony. Wszystko przez to, że Joseph jest teraz Josie. Nie zwyrodnialcem pedofilem, ale panienką.

Rzecznik prokuratora generalnego stanu Iowa Lynn Hicks oznajmił, że Josie nie stanowi już zagrożenia dla społeczeństwa. Własnie przepoczwarza się w kobietę i przeszedł już „terapię” hormonalną. Według opinii powołanych przez prokuraturę specjalistów. prawdopodobieństwo, że panienka Josie wróci do popełniania przestępstw seksualnych wynosi mniej niż 20%.

-Nie sądzimy byśmy mieli wystarczające dowody na to, by dowieść, że Josie Smith wróci na drogę przestępczą – powiedział rzecznik Hicks.

Pedofil Smith zaczął przepoczwarzać się w stanowym więzieniu Newton Correctional Facility w 2107 roku. Wtedy też został Josie. Jak twierdzą specjaliści z prokuratury panienka Josie ma teraz tak niski poziom hormonów męskich, że już nie będzie atakować dzieci.

Nie wiadomo jakie pedofil jako panienka będzie miał preferencje seksualne. Jako Joseph wykorzystywał dzieci obojga płci.

Teraz Smith został/a przeniesiony do specjalnego centrum dla przestępców seksualnych – Cherokee Civil Commitment Unit for Sex Offenders. Tam oczekiwać będzie na zwolnienie z więzienia o co wnioskuje prokuratura. Jest tam jedyną „kobietą”.

Zmieniony ( 31.01.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.