Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 174 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow CitizenGO na konferencji z Abby Johnson w Sejmie RP. Czy pamiętacie Państwo film Nieplanowane?
Monday 19 April 2021 22:52:54.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
CitizenGO na konferencji z Abby Johnson w Sejmie RP. Czy pamiętacie Państwo film Nieplanowane? Drukuj Email
Wpisał: Paweł Woliński   
06.02.2020.

CitizenGO na konferencji z Abby Johnson w Sejmie RP

Paweł Woliński | CitizenGO <petycje@citizengo.org>Czy pamiętacie Państwo film „Nieplanowane”?

- Niezwykłą historię przemiany Abby Johnson - najmłodszej dyrektor kliniki aborcyjnej Planned Parenthood w Teksasie?

To produkcja, o którą w zeszłym roku upominaliśmy się wspólnie we wszystkich kinach w Polsce. To również dzięki Państwa zaangażowaniu obejrzało ją na dużym ekranie kilkaset tysięcy Polek i Polaków.

Teraz bohaterka filmu, Abby Johnson, przyjeżdża do Polski!

Już w sobotę 15 lutego w Sali Kolumnowej Sejmu, dzięki zaangażowaniu posłów z Parlamentarnego Zespołu na rzecz Życia i Rodziny,  będzie miała miejsce konferencja p.t. „Formy wsparcia dla kobiet w ciąży znajdujących się w sytuacji kryzysowej” z udziałem Abby Johnson.

Tych z Państwa, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji, by posłuchać i okazać poparcie dla Abby Johnson zapraszam do Warszawy.

Zgłoszenia na konferencję można dokonać mailem klikające ten link, który przekieruje do Państwa programu poczty elektronicznej.Patronem Honorowym tego przedsięwzięcia jest Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, który będzie drugim, po Abby, prelegentem na konferencji.

Organizatorzy docenili również Państwa wkład jako CitizenGO Polska.

Wkład nie tylko w promocję filmu, ale także w działania na rzecz pomocy kobietom w ciąży (jeśli Państwo pamiętają, poświęcona temu była w całości nasza zeszłoroczna kampania  www.odpoczatku.org ).

Jestem więc bardzo szczęśliwy mogąc powiadomić Państwa, że  wystąpię na tej konferencji jako trzeci prelegent i będę miał okazję podzielić się naszymi doświadczeniami z działań pomocowych, które od dwóch lat wspiera CitizenGO Polska.

Jak Państwu kilkakrotnie pisałem wspieramy powstałe w 2018 roku Stowarzyszenie Dwie Kreski, które opierając się na lokalnie działających wspólnotach wolontariuszy organizuje pomoc dla kobiet w nieplanowanej ciąży, wspierając je w nowej sytuacji życiowej.

Wierzymy w wartość życia człowieka na każdym etapie.


Dlatego uważamy, że wszelkie działania pomocowe skierowane do kobiet w ciąży są cenne, bo 
każde dziecko powinno mieć szansę by się urodzić i być kochane.

Ufam, że wśród Państwa jest wiele osób, które nie tylko podzielają taki punkt widzenia, ale są gotowi włączyć się w tego typu działania.

Stowarzyszenie buduje sieć wolontariuszy w całym kraju.

Szuka osób, które są gotowe udzielić wsparcia każdej potrzebującej kobiecie w ciąży, czy to jako wolontariusz w telefonie zaufania, czy osoba chcąca pomagać bezpośrednio w swojej miejscowości.
Poszukiwani są także specjaliści (psycholodzy, lekarze, położne, prawnicy, mediatorzy, doradcy rodzinni, doradcy laktacyjni i in.), a także wszyscy ludzie dobrej woli, którzy chcą podzielić się z potrzebującymi kobietami swoim czasem lub wspomóc materialnie.

Jeśli widzą Państwo swoje miejsce w tym dziele, bardzo proszę powiadomić nas o tym klikając w ten link.

Liczę na to, że zobaczymy się na konferencji i dziękuję za wszystko, co Państwo robią. 

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

P.S. Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć w konferencji osobiście, można będzie skorzystać z transmisji online, do której niniejsze łącze powinno być aktywne w dniu konferencji.Zmieniony ( 06.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.