Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy, zboki 20 arrow Winnicki o samobójstwie "transpłciowego" 14-nastolatka: Winę ponosi "ideologia LGBT".
Friday 28 February 2020 07:36:20.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Winnicki o samobójstwie "transpłciowego" 14-nastolatka: Winę ponosi "ideologia LGBT". Drukuj Email
Wpisał: queer   
09.02.2020.

Winnicki o samobójstwie "transpłciowego" 14-nastolatka: Winę ponosi "ideologia LGBT".

Twierdzi, że oferuje dzieciom "seksualną jazdę bez trzymanki"

https://queer.pl/news/204000/winnicki-o-samobojstwie-transplciowego-nastolatka-wine-ponosi-ideologia-lgbt

=======================

[Nie sądziłem, że kiedykolwiek opublikuję tekst ze strony walczących zboczeńców. A tu – proszę… Mirosław Dakowski]

=======================

Na początku tygodnia opublikowano wstrząsający artykuł o stanie polskiej psychiatrii dziecięcej. [sic!! MD] Jedną z osób w nim opisanych był [14-] nastoletni Wiktor, który na początku 2019 roku targnął się na swoje życie. Reportaż wywołał dyskusję o konieczności poprawy losu pacjentów i pacjentek dziecięcych oddziałów psychiatrycznych. Postanowił wziąć w niej udział poseł Winnicki. Polityk stwierdził, że winną śmierci Wiktora jest "ideologia LGBT", która oferuje dzieciom "seksualną jazdę bez trzymanki".

Kto ponosi odpowiedzialność za śmierć nastoletniego Wiktora, który na początku 2019 roku targnął się na swoje życie? Po publikacji wstrząsającego reportażu Janusza Schwertnera pt. "Miłość w czasach zarazy" takie pytanie zadaje sobie prawdopodobnie bardzo wiele osób. 

Tekst, który na początku tygodnia pojawił się na Onecie wywołał dyskusję na temat tragicznego stanu polskiej psychiatrii dziecięcej. Jednym z bohaterów artykułu był nastoletni Wiktor, który „będąc osobą transpłciową” [cudzysłów MD] nie uzyskał odpowiedniej pomocy od profesjonalistów i profesjonalistek zajmujących się zdrowiem psychicznym dzieci. 
W wyniku patologii systemu, którego objawami była doświadczana przez nastolatka stygmatyzacja ze strony rówieśników, brak reakcji nauczycieli i nauczycielek, okropne warunki na oddziale psychiatrycznym i brak zrozumienia ze strony pracowników służby zdrowia, Wiktor w wieku 14 lat rzucił się pod jeden z pociągów warszawskiego metra.  [pod jeden? Czyżby w razie „pomocy” - rzucił się pod kilka?? MD]
W dyskusji na ten temat postanowił wziąć udział poseł Konfederacji Robert Winnicki. Lider Ruchu Narodowego w poście na Facebooku stwierdził, że odpowiedzialność za śmierć nastolatka, którego w poście nazywał imieniem nadanym przy urodzeniu, w dużej mierze ponosi "ideologia LGBT". 

"To właśnie ona zamiast naturalnych, stabilnych wzorców oferuje delikatnej psychice dojrzewającego płciowo człowieka seksualną jazdę bez trzymanki i wywraca jego tożsamość" - stwierdził polityk wbrew wszelkim przesłankom naukowym. 

Na koniec Winnicki napisał: "Musimy tę prawdę przypominać niezależnie od bełkotu poprawności politycznej, która chce nasze dzieci i młodzież oddać na pastwę groźnej patologii". 

Zmieniony ( 09.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.