Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Demografia 20 arrow Ile prawicy w prawicy?
Saturday 19 September 2020 20:02:36.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Ile prawicy w prawicy? Drukuj Email
Wpisał: ekspedyt   
11.02.2020.

 

 

Ile prawicy w prawicy?


https://www.ekspedyt.org/2020/02/11/ile-prawicy-w-prawicy/

 

Ile prawicy w prawicy? To kluczowe pytanie, do formacji oraz kandydatów, którzy tak często i chętnie siebie tym przymiotnikiem określają.

Można oczywiście brnąć w szczegółowe dywagacje o stosunku do wolności, własności, tradycji i religii oraz stopniach klerykalizmu, jednakże  rudymentarną, sprawdzającą i często obnażającą jest praktyczna odpowiedź na pytanie o stosunek do życia. Każdego życia. Od chwili poczęcia do naturalnej śmierci.

Podszywający się pod prawicę muszą kluczyć, że owszem tak, że właściwie są za życiem ale… . Właśnie posługują się tym magicznym słówkiem “ale”. Że nie teraz, “ale” może za rok tym się zajmiemy, może w przyszłej kadencji, “ale” jak ruszymy zgniły kompromis to będzie jeszcze gorzej, “ale” jak władzę przejmie opozycja to może być gorzej do kwadratu, itp., itd.

[----]

Żeby być Prawicą nie wystarczy się tak nazwać, trzy razy podzielić, a później rzekomo jednoczyć. Jak mawiał pisarz i kompozytor Stefan Kisielewski, herbata od samego mieszania nie zrobi się słodsza, trzeba dosypać cukru. W przełożeniu na realia naszego polskiego politycznego podwórka można skonstatować, że trzy zera do kwadratu to ciągle jest zero! “Po owocach ich poznacie” – jak czytamy w Piśmie Świętym.

Więcej: Też u USA

https://youtu.be/5CXufeY65BI

pięć minut

Zmieniony ( 11.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.