Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Pod aborcyjnym szpitalem zorganizował publiczny Różaniec. Został skazany przez sąd
Friday 10 April 2020 05:49:02.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pod aborcyjnym szpitalem zorganizował publiczny Różaniec. Został skazany przez sąd Drukuj Email
Wpisał: Sąd Rejonowy w Opolu   
15.02.2020.

Pod aborcyjnym szpitalem zorganizował publiczny Różaniec. Został skazany przez sąd [WIDEO]

Luty 14, 2020 https://wprawo.pl/pod-szpitalem-zorganizowal-publiczny-rozaniec-zostal-skazany-przez-sad-wideo/


– Zostałem skazany za odmawianie Różańca – mówi Bartosz Kowara z opolskiego oddziału Pro-Prawo do Życia.

Sąd Rejonowy w Opolu skazał działacza pro-life za odmawianie modlitwy pod szpitalem, w którym w ostatnim czasie przeprowadzono około 150 aborcji. 

=======================

W lutym 2019 roku pod budynkiem Centrum Ginekologii, Neonatologii i Położnictwa w Opolu, Bartosz Kowara zorganizował zgromadzenie, podczas którego odmawiano Różaniec. Przy organizacji zgromadzenia skorzystano z trybu przewidzianego przez ustawę prawo o zgromadzeniach, które – bez specjalnych zgód magistratu – zezwala na zorganizowanie zgromadzenia o charakterze religijnym.

Zgromadziliśmy się tam, aby modlić w intencji przerwania procederu aborcji, które są wykonywane między innymi w szpitalu pod którym się zebraliśmy – mówi Bartosz Kowara. – We wtorek (11 lutego 2020) sąd skazał mnie za organizację rzekomo nielegalnego zgromadzenia, w ogóle nie uwzględniając, że podczas publicznego spotkania odmawialiśmy Różaniec, co by świadczyło o religijnym charakterze naszego spotkania – relacjonuje Kowara.

Działacz pro-life został skazany na grzywnę w wysokości 500 złotych, ale zapowiada odwołanie się od wyroku. Jednak na tym nie kończą się problemy opolskiego oddziału Fundacji Pro-Prawo do Życia. Samochód, na którym znajdują się banery informujące o ludobójczym procederze aborcji, po raz kolejny został zdewastowany przez nieznanych wandali, a następnie na parking policyjny odholowany przez straż miejską.

===================

Obejrzyj rozmowę z Bartoszem Kowarą:

https://ebd.cda.pl/620x395/45866099b

10 minut

Zmieniony ( 15.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.