Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 57 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow Pod aborcyjnym szpitalem zorganizował publiczny Różaniec. Został skazany przez sąd
Tuesday 20 April 2021 06:28:43.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pod aborcyjnym szpitalem zorganizował publiczny Różaniec. Został skazany przez sąd Drukuj Email
Wpisał: Sąd Rejonowy w Opolu   
15.02.2020.

Pod aborcyjnym szpitalem zorganizował publiczny Różaniec. Został skazany przez sąd [WIDEO]

Luty 14, 2020 https://wprawo.pl/pod-szpitalem-zorganizowal-publiczny-rozaniec-zostal-skazany-przez-sad-wideo/


– Zostałem skazany za odmawianie Różańca – mówi Bartosz Kowara z opolskiego oddziału Pro-Prawo do Życia.

Sąd Rejonowy w Opolu skazał działacza pro-life za odmawianie modlitwy pod szpitalem, w którym w ostatnim czasie przeprowadzono około 150 aborcji. 

=======================

W lutym 2019 roku pod budynkiem Centrum Ginekologii, Neonatologii i Położnictwa w Opolu, Bartosz Kowara zorganizował zgromadzenie, podczas którego odmawiano Różaniec. Przy organizacji zgromadzenia skorzystano z trybu przewidzianego przez ustawę prawo o zgromadzeniach, które – bez specjalnych zgód magistratu – zezwala na zorganizowanie zgromadzenia o charakterze religijnym.

Zgromadziliśmy się tam, aby modlić w intencji przerwania procederu aborcji, które są wykonywane między innymi w szpitalu pod którym się zebraliśmy – mówi Bartosz Kowara. – We wtorek (11 lutego 2020) sąd skazał mnie za organizację rzekomo nielegalnego zgromadzenia, w ogóle nie uwzględniając, że podczas publicznego spotkania odmawialiśmy Różaniec, co by świadczyło o religijnym charakterze naszego spotkania – relacjonuje Kowara.

Działacz pro-life został skazany na grzywnę w wysokości 500 złotych, ale zapowiada odwołanie się od wyroku. Jednak na tym nie kończą się problemy opolskiego oddziału Fundacji Pro-Prawo do Życia. Samochód, na którym znajdują się banery informujące o ludobójczym procederze aborcji, po raz kolejny został zdewastowany przez nieznanych wandali, a następnie na parking policyjny odholowany przez straż miejską.

===================

Obejrzyj rozmowę z Bartoszem Kowarą:

https://ebd.cda.pl/620x395/45866099b

10 minut

Zmieniony ( 15.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.