Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 171 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow wybór 20 arrow W Polsce jest projekt podpisany przez milion ludzi, którzy chcą skończyć z eugeniką. Z EUGENIKĄ!
Sunday 29 March 2020 20:58:10.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
W Polsce jest projekt podpisany przez milion ludzi, którzy chcą skończyć z eugeniką. Z EUGENIKĄ! Drukuj Email
Wpisał: Abby Johnson   
15.02.2020.

W Polsce jest projekt podpisany przez milion ludzi, którzy chcą skończyć z eugeniką.

Z eugeniką!

Abby Johnson,

https://www.pch24.pl/abby-johnson-w-sejmie--nie-mozecie-glosowac-na-zwolennikow-kompromisu-aborcyjnego,74018,i.htmlAbby Johnson, niegdyś aborcjonistka a od kilku lat niezłomna obrończyni życia, podczas sobotniego wystąpienia w Sali Kolumnowej polskiego Sejmu po raz kolejny wezwała Polaków do porzucenia jakichkolwiek półśrodków w prawodawstwie dotyczącym dzieci nienarodzonych.

 „Jeśli ktoś myślał, że będzie to grzecznościowe spotkanie z sympatyczną panią, która powie miłe rzeczy, mylił się! Abby jest przesympatyczna, ale wali prawdę prosto z mostu” – napisała o wystąpieniu byłej pracownicy Planned Parenthood Kaja Godek. 

 Nikodem Bernaciak, prawnik z Ordo Iuris, określił przemówienie Johnson jako rewelacyjne.

 - Macie w ustawie o aborcji trzy wyjątki, które nie mogą być zaakceptowane. Aborcje na dzieciach podejrzanych o chorobę są wykonywane późno, gdy dziecko jest już duże, a procedury są dla niego strasznie bolesne. Nie myślcie, że jeśli macie lepszą ustawę niż inne państwa, jesteście w dobrej sytuacji – mówiła Abby Johnson.

 – W Polsce jest projekt podpisany przez milion ludzi, którzy chcą skończyć z eugeniką. Z eugeniką! Czy w ogóle słyszycie to słowo? Eugenika dała początek holokaustowi! Wydajcie głos i wymagajcie od posłów, żeby te ustawę uchwalili apelowała do Polaków.

 W nadchodzących wyborach nie możecie głosować na zwolenników kompromisu aborcyjnego. Musicie zagłosować na kandydatów, którzy opowiadają się za ochroną życia poczętego bez żadnych wyjątków!wołała obrończyni nienarodzonych.


Zmieniony ( 15.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.