Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 164 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata 20 arrow Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku"
Sunday 29 March 2020 16:24:13.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku" Drukuj Email
Wpisał: deprawację wprowadza samorząd Gdańska.   
18.02.2020.

CAŁA POLSKA
 łączy się w Koronce do Miłosierdzia

w intencji powodzenia rozmów o wycofanie demoralizującego programu  "Zdrowe love w Gdańsku"

Poprzez zmasowaną modlitwę w całej Polsce zatrzymajmy deprawację naszych dzieci wprowadzaną siłowo przez samorząd Gdańska.

http://odpowiedzialnygdansk.pl/zdrovve-love/
Zmieniony ( 18.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.