Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 133 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata 20 arrow Minister "eduk. narod." Piontkowski to chyba "niesprawny umysłowo"? !! Klasa o profilu "disco-polo".
Monday 30 March 2020 09:16:16.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Minister "eduk. narod." Piontkowski to chyba "niesprawny umysłowo"? !! Klasa o profilu "disco-polo". Drukuj Email
Wpisał: Marek Nazarko, Dariusz Piontkowski...   
20.02.2020.

Minister edukacji narodowej Piontkowski to chyba "niesprawny umysłowo"? !!

Klasa o profilu "disco-polo" w jednym z liceów?

Rozbrajająco-[głupawy md] komentarz szefa MEN

====================

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie

Jan Zamoyski

https://www.dorzeczy.pl/kraj/130075/klasa-o-profilu-disco-polo-w-jednym-z-liceow-rozbrajajacy-komentarz-szefa-men.htmlMinister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski został zapytany o pomysł utworzenia klasy o profilu "disco-polo" w jednym z polskich liceów. Komentarz polityka jest zaskakujący. – Być może to chwyci – stwierdził. [A klasę matematyczno-przyrodniczą w liczeniu do dziesięciu”?? Pewnie też chwyci!! MD]

================

Utworzenie pierwszej klasy o profilu "disco-polo" zapowiedzieli samorządowcy Michałowa kilka dni temu. Nietypowa propozycja jest skierowana do osób, które "nie mają sprecyzowanych planów zawodowych". Klasa disco-polo ma zachęcić uczniów do wyboru tej podlaskiej placówki.

Jak podkreśla burmistrz Michałowa Marek Nazarko cytowany przez "Gazetę Wyborczą", sposobem na przyciągnięcie młodzieży ma być współpraca z agencją muzyczną Green Star z Białegostoku, która stoi za takimi gwiazdami disco polo jak Akcent czy Boys.

Do pomysłu władz Michałowa odniósł się minister edukacji narodowej, Dariusz Piontkowski. Jak przyznał, zdecydowano się na dość oryginalne działanie.

– Być może to chwyci – stwierdził Piontkowski, komentując pomysł samorządowców. – Chyba nie ma w tym nic złego, jeśli młodzi, którzy chcą występować na estradzie, byli do tego także profesjonalnie przygotowywani – ocenił.

Zmieniony ( 20.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.