Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Nowy [??] masoński spisek. Czy UE ulegnie naciskom sił dla których życie ludzkie ma małe znaczenie?
Thursday 09 April 2020 10:16:52.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nowy [??] masoński spisek. Czy UE ulegnie naciskom sił dla których życie ludzkie ma małe znaczenie? Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
21.02.2020.

Nowy [?? md] masoński spisek. Czy UE ulegnie naciskom sił dla których życie ludzkie ma małe znaczenie?

https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/6801-tylko-u-nas-nowy-masonski-spisek-czy-ue-ulegnie-naciskom-osob-dla-ktorych-zycie-ludzkie-ma-male-znaczenie

Doktor Josef Mengele, nazistowski zbrodniarz wojenny, doktor medycyny i antropologii, który badał w Auschwitz metody genetycznego warunkowania cech aryjskich u dzieci i możliwości zwiększenia ilości ciąż mnogich, zmarł w 1979 r. w Brazylii. Nie doczekał nowych wspaniałych czasów w Europie pisze w najnowszym numerze Warszawskiej Gazety Stanislas Balcerac.

===============

Dzisiaj miałby o wiele większe pole do popisu. Nie dość, że promowana przez nazistów eutanazja stała się legalna w wielu europejskich krajach, to do tego jeszcze kombinowanie przy ciążach w imię ideologii (LGBT) i rynku (duża kasa) wkroczyło w fazę technicznie zaawansowaną i coraz bliższą byciu nowym prawem postępu. In vitro produkuje ciąże mnogie, 30 proc. w USA. Kwestie eugeniczne i antropologiczne, tak bliskie nazistom, zostały przejęte przez loże masońskie. Zmieniono tylko charakterystykę „rasy panów”. W odróżnieniu od aryjskiego modelu lat 30. zeszłego wieku, nowo zdefiniowana „rasa panów” w Europie jest mieszanką ideału Mulata i rodziny formatu LGBT.

W nazistowskich Niemczech działał państwowy program Lebensborn nastawiony na płodzenie „wartościowego potomstwa”. Dzisiaj wystarczy umieścić parę tysięcy młodych nielegalnym migrantów w mieście i czekać, aż rozejdą się po ulicach i dyskotekach w poszukiwaniu partnerki do kopulacji (niekoniecznie dobrowolnej).

Dzisiaj wrogiem jest biały, pięćdziesięcioletni chrześcijanin. Dlatego też rasa białych tubylców ma być systematycznie zmniejszana przez aborcję i eutanazję, czyli przez sztuczną eliminację narodzin i sztuczne przyspieszenie śmierci. Tak dzieje się już niestety od kilku dekad, wystarczy popatrzeć na statystyki demograficzne.

Białych autochtonów ma zastąpić ludność napływowa, niewyznająca zacofanego chrześcijaństwa – czyli muzułmanie, których rozrodczość nie jest kontrolowana i ograniczana, wręcz przeciwnie, promowana poprzez hojny socjal i tolerancję poligamii.

O wojnie z fundamentami cywilizacji, przeczytajcie w całym materiale, który znajdziecie w najnowszej Warszawskiej Gazecie!

E-wydanie: https://iczytamy.pl/2020/750-warszawska-gazeta-082020.html

Zmieniony ( 21.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.