Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow "Prawica" i "lewica": Broń masowego odmóżdżania.
Tuesday 07 April 2020 14:00:13.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Prawica" i "lewica": Broń masowego odmóżdżania. Drukuj Email
Wpisał: Elena Dorian , RAM   
24.02.2020.

«Prawica» i «lewica»: Broń masowego odmóżdżania.

23.02.2020 http://ram.neon24.pl/post/153300,prawica-i-lewica-bron-masowego-odmozdzania

RAM

«Każdego dnia przypominają nam o "shoah", po to, byśmy czuli się winnymi, ale o rozkładzie życia społecznego spowodowanego przez finansjerę kosmopolityczną i szabrowniczą – nie wspominają nigdy...»Elena Dorian    23 luty 2020     tłum. RAM

  Obojętnie czy rządzi lewica czy prawica, sytuacja nie ulega zmianie.

  Agenda finansjery kosmopolitycznej realizowana jest w szybkim tempie – tak przez jednych jak i przez drugich.

  W rzeczywistości, lewica i prawica są jedynie mistyfikacją. Liczy się to, by zwykli ludzie nie zorientowali się, że każdego dnia – bez chwili przerwy – bogaci ograbiają biednych – sprawiając, że ci ostatni wpadają w coraz to większą nędzę.  

  Problem nie dotyczy ani lewicy ani prawicy, ale odnosi się do "dołu" i do "góry". My, normalni ludzie znajdujemy się na dole, zaś drapieżcy stoją na górze.

  Oni to, jedną ręką dają nam tzw. "prawa indywidualne", to jest te, które nic nie kosztują, a więc:

mężczyznom wolno czuć się kobietami, kobietom wolno czuć się mężczyznami; jeżeli jesteśmy zmęczeni życiem – daje się nam prawo do eutanazji; jeśli nie chcemy by nasze dziecko zniszczyło nam naszą karierę – wolno nam wyabortować je;

możemy pojechać do Anglii i jako kelnerzy roznościć pizzę w restauracji; możemy kopulować z kim tylko zapragniemy; możemy wyemigrować do Australii; wstawić zdjęcia na Instagramie; grać do upadłego w videogames; spać ze smartphone'em; mamy powszechny dostęp do kokainy i haszyszu; wolno nam tańczyć w dyskotece po uprzednim nafaszerowaniu się amfetaminami lub słuchać paranoicznej muzyki; jeżeli jesteśmy homoseksualistami pragnącymi wejść w posiadanie dziecka – wolno nam wynająć macicę w Indiach lub – gdy nas na to stać – w Kaliforni; nawet to, co przeciwne jest wszystkim prawom natury, jest nam udostępnione.

  Ale o ile z jednej strony oferuje się nam wszystkie możliwe "prawa indywidualne" – które dla państwa mają koszt zerowy – z drugiej strony ograbia się nas ze wszystkich praw socjalnych, o które walczyli nasi antenaci.

  Powolutku ograbiają nas z prawa do pracy, prawa do posiadania domu, prawa do edukacji, prawa do opieki zdrowotnej, prawa do sprawiedliwości, prawa do bezpieczeństwa, prawa do posiadania emerytury, prawa do posiadania reprezentującej nas klasy politycznej, prawa dostępu do informacji pluralistycznej i niezmanipulowanej, prawa do wyrażania naszych poglądów, prawa  do demokracji i pokoju.

[widać u tej pani, że wychowali ją lewacy: My zaś domagamy się również prawa do dożywotniego małżeństwa, wierności, miłości, kochających i kochanych dzieci. Itp. , z repertuaru Cywilizacji Łacińskiej. Mirosław Dakowski]

  Mamy dostęp do pracy tymczasowej i nędznie opłacanej. Mamy imigrantów przesiedlonych i przerobionych na niewolników, tak by pracowali za 2 euro na godzinę.

  Zwykli ludzie nie są już więcej w stanie utrzymać własnej rodziny; chorym oferuje się leczenie za opłatą. Mamy powszechnie grasujących kryminalistów, procesy trwające 20 lat, całkowicie zniszczone szkolnictwo, stosunki społeczne bazujące wyłącznie na kryterium pieniądza, mamy w kraju nikogo nie reprezentujących polityków a także gazety piszące pod dyktando finansjery oraz cenzurę dla niepokornych. Ci, którzy sprzeciwiają się rzeczywistości żyją w nędzy.   

  Mamy dziesiątki tysięcy żołnierzy biorących udział w wojnach ukrytych pod płaszczykiem «misji humanitarnych»; terytorium kraju napełnione jest bombami atomowymi, wszechobecnymi falami elektomagnetycznymi oraz chemikaliami, które obecne są nawet w powietrzu.

  Prawica i lewica to broń masowego odmóżdżania.

  Kasują nasze prawa, mówiąc nam, że prawo do migracji jest ważniejsze. Hitler i Mussolini to słowa używane celowo, by zamknąć usta tym wszystkim, którzy sprzeciwiają się myśleniu grupowemu, lansowanemu przez finansjerę.

  Każdego dnia przypominają nam o «shoah», po to, byśmy czuli się winnymi, choć niczemu winni nie jesteśmy. Ale o rozkładzie życia społecznego – spowodowanego liberalizmem ekonomicznym, wolnym przepływem kapitałów oraz globalizacją – wszystkimi trzema narzuconymi przez finansjerę kosmopolityczną i szabrowniczą – nie wspominają nigdy. Kto zaś usiłuje mówić o tym, błyskawicznie staje się rasistą, faszystą nazistą, antysemitą, suprematystą i kołtunem.

  Tymczasem lichwa, dzień po dniu ograbia nas, czego dowodzą coroczne statystki, na podstawie których wiadomo, że staje się ona coraz to bogatsza i potężniejsza, natomiast ci, którym finansjera pierze mózgi przy pomocy posiadanych przez nią mass mediów, ubożeją coraz to bardziej, stając się jednocześnie coraz to bezsilniejsi.

  Tłumaczenie artykułu:

https://www.altreinfo.org/controllo-globale/27061/sinistra-destra-specchietto-per-le-allodole-il-potere-e-in-alto-e-noi-siamo-in-basso-loro-sempre-piu-ricchi-noi-sempre-piu-poveri-elena-dorian/

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Zmieniony ( 24.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.