Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 93 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Postępy apostazji arrow Włosi bez Mszy świętej. Diecezje podporządkowują się zarządzeniom [czyim??] w sprawie koronawirusa
Friday 10 July 2020 11:44:35.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Włosi bez Mszy świętej. Diecezje podporządkowują się zarządzeniom [czyim??] w sprawie koronawirusa Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
25.02.2020.

Włosi bez Mszy świętej. Diecezje podporządkowują się zarządzeniom [czyim??] w sprawie koronawirusa


http://www.pch24.pl/wlosi-bez-eucharystii--diecezje-podporzadkowuja-sie-zarzadzeniom-w-sprawie-koronawirusa,74190,i.html#ixzz6EzP7UWY4


[Bez Pana Boga próbuja pokonać ZARAZĘ?? MD]

Kolejne diecezje w północnych Włoszech wprowadzają całkowity zakaz publicznych Eucharystii.

Msze święte odwołano już w Mediolanie, Wenecji, Modenie i Pawii. Kościół podporządkowuje się zarządzeniom władz świeckich, które walczą z epidemią koronawirusa.

 We Włoszech rozprzestrzenia się wirus z Wuhan. Po Chinach i Korei Południowej państwo na Półwyspie Apenińskim to trzeci kraj z największą liczbą zarażonych. Dotychczas odnotowano 200 osób zarażonych i 6 ofiar śmiertelnych.

 Ogniskiem epidemii są północne Włochy. Kościół, podążając za zarządzeniem władz publicznych, ogranicza spotkania z wiernymi, w tym sprawowanie Eucharystii. Zakaz publicznego uczestnictwa w Mszy świętej obowiązuje już w Mediolanie, a zatem największej diecezji Europy, a także w Wenecji, Modenie czy Pawii. W archidiecezji turyńskiej odwołano natomiast katechezy i inne spotkania duszpasterskie.

 W środę popielcową sugeruje się posypywanie głów popiołem bez kontaktu kapłana z wiernymi. [z sufitu będą posypywać?? MD]

Diecezja Grosseto w Toskanii zarządziła usunięcie z kościelnych przedsionków wody święconej z obawy przed zarażeniem. Nakazuje się też rozdawanie Komunii świętej na rękę. [??? md]

  Naczynia ze święconą wodą zostały opróżnione także w dwóch kościołach ojców kapucynów w San Giovanni Rotondo na południu Włoch, ośrodku kultu świętego Ojca Pio z Pietrelciny, odwiedzanego przez tysiące pielgrzymów z całego świata.

 Źródło: vaticannews.va / gosc.pl PR

Zmieniony ( 25.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.