Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Chińskie media podają, że 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu wciąż ma koronawirusa
Friday 10 July 2020 12:15:07.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Chińskie media podają, że 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu wciąż ma koronawirusa Drukuj Email
Wpisał: kitajcy   
26.02.2020.

Chińskie media podają, że 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu wciąż ma koronawirusa

ab, kf 26.02.2020, https://tvp.info/46838358/chinskie-media-podaja-ze-czesc-pacjentow-po-wyzdrowieniu-wciaz-ma-koronawirusa


Około 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu w związku z zakażeniem koronawirusem w chińskiej prowincji Guangdong wciąż ma pozytywne wyniki testów na obecność patogenu – piszą chińskie media. Magazyn „Caixin” powołuje się na dane z lokalnego centrum kontroli sanitarnej.

Lekarze nie są w stanie stwierdzić, dlaczego tak się dzieje.

Caixin” cytuje wypowiedź Song Tie, zastępcy dyrektora lokalnego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Według wstępnych opinii ekspertów, po ustąpieniu objawów choroby pacjenci wciąż są jednak w procesie powracania do zdrowia po przebytej infekcji płuc. To, zdaniem lekarzy, może utrudniać kontrolę epidemii.
„Caixin” zwraca uwagę, że według chińskich standardów za wyleczoną uznaje się osobę, u której testy z dwóch następujących po sobie wymazów z gardła i nosa dają negatywne wyniki na obecność patogenu, przy braku zmian w obrazie zdjęcia klatki piersiowej i braku gorączki.

Niektórzy pacjenci mają jednak dodatnie wyniki badań przy kolejnych testach kontrolnych. Według Li w jednym ze szpitali u 13 pacjentów, których wcześniej wypisano po negatywnych wynikach testów, ponownie stwierdzono obecność koronawirusa, choć nie towarzyszyły jej już objawy zachorowania.


Zmieniony ( 26.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.