Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 117 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów i wojny globalne 20+ arrow Chińskie media podają, że 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu wciąż ma koronawirusa
Thursday 09 April 2020 09:29:12.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Chińskie media podają, że 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu wciąż ma koronawirusa Drukuj Email
Wpisał: kitajcy   
26.02.2020.

Chińskie media podają, że 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu wciąż ma koronawirusa

ab, kf 26.02.2020, https://tvp.info/46838358/chinskie-media-podaja-ze-czesc-pacjentow-po-wyzdrowieniu-wciaz-ma-koronawirusa


Około 14 procent pacjentów po wyzdrowieniu w związku z zakażeniem koronawirusem w chińskiej prowincji Guangdong wciąż ma pozytywne wyniki testów na obecność patogenu – piszą chińskie media. Magazyn „Caixin” powołuje się na dane z lokalnego centrum kontroli sanitarnej.

Lekarze nie są w stanie stwierdzić, dlaczego tak się dzieje.

Caixin” cytuje wypowiedź Song Tie, zastępcy dyrektora lokalnego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Według wstępnych opinii ekspertów, po ustąpieniu objawów choroby pacjenci wciąż są jednak w procesie powracania do zdrowia po przebytej infekcji płuc. To, zdaniem lekarzy, może utrudniać kontrolę epidemii.
„Caixin” zwraca uwagę, że według chińskich standardów za wyleczoną uznaje się osobę, u której testy z dwóch następujących po sobie wymazów z gardła i nosa dają negatywne wyniki na obecność patogenu, przy braku zmian w obrazie zdjęcia klatki piersiowej i braku gorączki.

Niektórzy pacjenci mają jednak dodatnie wyniki badań przy kolejnych testach kontrolnych. Według Li w jednym ze szpitali u 13 pacjentów, których wcześniej wypisano po negatywnych wynikach testów, ponownie stwierdzono obecność koronawirusa, choć nie towarzyszyły jej już objawy zachorowania.


Zmieniony ( 26.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.