Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd 20 arrow Zero tolerancji
Friday 05 June 2020 05:54:57.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Zero tolerancji Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
28.02.2020.

Zero tolerancji

 Małgorzata Todd

http://mtodd.pl/?wysija-page=1&controller=email&action=view&email_id=367&wysijap=subscriptions

Szanowni Państwo!

  Pierwszy marca obchodzimy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Byli wyklęci przez komunistów, którzy ich nie tolerowali i zabijali.

My natomiast wykazujemy się nie wiadomo dlaczego nadzwyczajną tolerancją wobec tych diabelskich czerwonych pomiotów. Zacznijmy się wreszcie domagać koniecznych zmian we wszystkich instytucjach opanowanych przez resortowe dzieci i wnuki komunistyczne. Lista jest długa, ale jeżeli nie wykażemy się stanowczością, grozi nam generalna zapaść.

     Już teraz złodziej w todze może łapiącemu go policjantowi pokazać immunitet sędziego i usłyszeć co najwyżej przeprosiny. Używanie słów wulgarnych w miejscach publicznych jest zabronione, ale znowu tylko teoretycznie. W praktyce można lżyć nawet głowę państwa i żaden policjant nie ośmieli się wylegitymować takiego osobnika, nie mówiąc już o wlepieniu mandatu.

Właściwie dlaczego? Paragraf na to jest. W takiej sytuacji trudno wymagać, żeby w miejscu publicznym, jakim jest również teatr, ktoś reagował na zachowania obsceniczne. Na ulicy wulgaryzmy podlegają ochronie jako wolność wypowiedzi, a w teatrze czy galerii to wolność artystyczna. Można umieścić zawartość kubła z gnojem w galerii sztuki i kazać gawiedzi go podziwiać, bo autor legitymuje się dyplomem ASP. Taki artyzm wybija jak przepełnione artyzmem szambo na tak zwanych paradach równości w wielu miastach naszego kraju. 

    Państwo teoretyczne jest oczywiście bezsilne, bo zniewolone tolerancją dla wszelkiego draństwa i odrażających zboczeń. Czas powiedzieć – dość i zacząć to skutecznie zwalczać! Zero tolerancji.

 Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd

Zmieniony ( 28.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.