Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow Podśmie [----]ki czasu Zarazy arrow Ładna Chinka reklamuje proszek do prania.
Tuesday 01 December 2020 00:51:22.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ładna Chinka reklamuje proszek do prania. Drukuj Email
Wpisał: kitajka   
04.03.2020.

W Chinach szaleje koronawirus, ale nie ma tam wirusa poprawności politycznej.

Chińska reklama proszku do prania.

https://nczas.com/2020/03/04/koronawirus-tak-wirus-politycznej-poprawnosci-nie-ta-chinska-reklama-to-hit-internetu-video/Może i koronawirus dziesiątkuje Chiny, ale za to nie trawi ich wirus poprawności politycznej. Do miana hitu Internetu pretenduje chińska reklama proszku do prania.

Widzimy na niej ładną Chinkę, która robi pranie. W pewnym momencie nachodzi ją czarnoskóry mężczyzna ubrudzony farbą. Gdy podchodzi do Azjatki, to ta… wrzuca go do pralki ! [sprać czy wyprać? md]

Chwilę później wyciąga z niej…Azjatę!

Trzeba przyznać, że w Europie lub USA coś takiego na pewno by ….

Ten proszek to pierze….

https://www.facebook.com/moraine.tk/videos/136290771043903/

w 50 sekund

Zmieniony ( 04.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.