Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow kultura 20+ arrow Kreowanie zapaści kulturowej Polaków. Czy to cel strategiczny? A może w mediach działa KRET?
Thursday 29 October 2020 06:38:04.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kreowanie zapaści kulturowej Polaków. Czy to cel strategiczny? A może w mediach działa KRET? Drukuj Email
Wpisał: Ewa Działa-Szczepańczyk   
04.03.2020.

Kreowanie zapaści kulturowej Polaków. Czy to cel strategiczny?

A może w publicznych mediach działa KRET?

Ewa Działa-Szczepańczyk

Od jakiegoś czasu obserwujemy dziwne działania prowadzone w naszym kraju w obszarze kultury i rozrywki. Takim ich jaskrawym przejawem jest kreowanie Zenona Martyniuka na narodowego idola polskiej piosenki. Nakręcono o nim fabularny film, zorganizowano koncert galowy na jego cześć, a on sam występuje w niemal w każdym koncercie TVP z udziałem różnych piosenkarzy. Przypuszczalnie, sam Zenon Martyniuk jest zaskoczony takim stanem rzeczy.

Powstaje jednak pytanie – o co w tym wszystkim chodzi? Jakimi motywami kieruje się kierownictwo TVP promując tego rodzaju artystów? Czy to ma być współczesna odsłona serwowania ludowi igrzysk (jako dopełnienia danego im chleba). Czy na tym ma polegać misja polskiej telewizji publicznej? Skąd jej kierownictwo czerpie wzorce?

Podejrzewam, że przede wszystkim korzysta z doświadczeń, tych, którzy odpowiadają za ogłupianie poprzez media i kulturę społeczeństwa amerykańskiego. Tam, w USA ten proces trwa w najlepsze od wielu lat, a ostatnio nawet eskaluje, co się przejawia np. w produkcji głupawych seriali komediowych czy ekranizacji komiksów przeznaczonych dla widzów dorosłych.

My również mamy okazję tych produkcji „posmakować”, bowiem kupujemy te „dzieła” w dużych ilościach. Jednak trzeba jedno zauważyć – oni w USA mogą sobie pozwolić na luksus ogłupiania własnego społeczeństwa, bo ich na taką fanaberię po prostu stać (zapewne do czasu).

Dla nas natomiast, takie działania są po prostu samobójcze. Logika podpowiada , że w Polsce, na tym zapuszczonym UGORZE, który pozostał nam po czasach PRL-u i III RP, oświata i kultura powinny być wprzęgnięte w odbudowę światłego społeczeństwa.

A tymczasem doświadczamy działań dokładnie odwrotnych.

Komu zależy by były one prowadzone? Czy w publicznych mediach działa KRET? A może te działania są całkowicie świadome i celowe?

Zmieniony ( 04.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.