Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Święci arrow Święty Charbel UZDRAWIA z koronawirusa?
Tuesday 19 January 2021 12:51:26.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Święty Charbel UZDRAWIA z koronawirusa? Drukuj Email
Wpisał: Święty Szarbel Machluf   
14.03.2020.

Święty Charbel UZDRAWIA z koronawirusa?

https://wolnosc24.pl/2020/03/14/swiety-charbel-uzdrawia-z-koronawirusa-szokujaca-relacja/

Od początku marca w Libanie ludzie przekazują sobie nagranie z niesamowitą historią. Święty Szarbel Machluf to święty Kościoła maronickiego – złożonego głównie ze wschodnich katolików – który cieszy się ogromnym kultem w Libanie oraz w okolicach. Z relacji wynika, że święty Charbel uzdrawia z koronawirusa.

========================

Od 1 marca przez WhatsApp rozpowszechnia się nagranie z relacją ojca Louisa Matara z sanktuarium świętego w Annaya.

Co ważne, Zakonnik potwierdza autentyczność jej treści.

W niedzielę rano, 1 marca, pewna dziewczyna z Bejrutu zgłosiła się do niego po pomoc. Powiedziała, że we śnie ukazał się jej Święty Charbel prosząc, by wzięła garść ziemi z miejsca pierwszego grobu św. Charbela i aby ją zagotowała w wodzie a następnie odcedziła i zaniosła tę „wodę” do Uniwersyteckiego Szpitala im. Rafika Al-Haririego.

We śnie Święty Charbe wskazał na którym oddziale przebywają chorzy poddani kwarantannie z powodu koronawirusa oraz wskazał lekarza, z którym miała się skontaktować – czytamy na profilu popularyzującym kult św. Charbela.

W efekcie kapłan pomógł dziewczynie w realizacji zalecenia świętego pustelnika. Wówczas dziewczyna poszła do szpitala i przekazała przygotowany według receptury świętego mnicha lekarzowi.

Lekarz ten – jak się okazało – zajmował się leczeniem koronawirusa. Bardzo szybko ci, „którzy z wiarą zażyli to lekarstwo” zostali uzdrowieni w niewytłumaczalny [medycznie. MD] sposób.

– Relację dla Telewizji OTV potwierdziła też strona „Głos Libanu z Dbajje”. Informację otrzymaliśmy od znajomej rodziny w Libanie, która przesłała filmik oraz zdjęcie – zaznacza administrator profilu.

Św. Charbel to święty Kościoła marionickiego. Urodził się w 1828 roku na terenie dzisiejszego Libanu. Został zakonnikiem i pustelnikiem. Od momentu jego śmierci do dnia dzisiejszego dzieją się za jego sprawą liczne, niewytłumaczalne zjawiska i uzdrowienia.

O świętym Charbelu opowiadał w NCzasTV Paweł Rakowski, dziennikarz Studia Bejrut.

Zmieniony ( 14.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.