Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 140 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 20+ arrow TERAZ zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej.
Thursday 22 April 2021 17:06:58.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
TERAZ zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej. Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina   
17.03.2020.

TERAZ zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej.


Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina <kontakt@zycierodzina.pl>

Choć w ostatnich dniach nasza uwaga skoncentrowana jest wokół epidemii koronowirusa, a wielu Polaków z konieczności zwolniło nieco w codziennej gonitwie, to jednak nie wolno nam zapomnieć, że życie toczy się dalej. Nie chcemy zapomnieć o sprawach ważnych dla naszej Ojczyzny.

Aktywność Fundacji Życie i Rodzina, choć także dotkniętej panującą sytuacją, nie została jednak sparaliżowana. 

Konieczność pozostania w domu nie przeszkadza w aktywnym angażowaniu się w działania pro-life, a nawet przeciwnie - niektóre z nich może usprawnić.

Piszę dziś do Pana, aby o takie działanie prosić...

Mam na myśli kampanię obywatelską, o której informowałam Pana w jednym z poprzednich listów, a która ma zmobilizować posłów do działania w sprawie aborcji eugenicznej.

Na stronie www.zadzwondoposla.pl znalazły się adresy i telefony biur posłów partii rządzącej. To od nich zależy, czy w Polsce skończy się zabijanie niewinnych dzieci.

Drogi Panie!

Zachęcam Pana do wysyłania maili do posłów z wyraźnym żądaniem działania i jak najszybszego uchwalenia projektu #ZatrzymajAborcję - ustawy chroniącej życie nienarodzonych maleństw poddawanych brutalnej selekcji ze względu na stan zdrowia. Chciejmy przypominać naszym decydentom, że ich obowiązkiem jest wsłuchiwać się w głos obywateli! Tym bardziej, że chodzi tutaj o życie bezbronnych maluszków, które znikąd nie mają żadnej pomocy.

Partie deklarujące ochronę życia i rodziny, biorące hasła prorodzinne na sztandary swoich kampanii wyborczych, mają w tej kadencji wszelkie możliwości działania. Przede wszystkim zaś większość sejmową i poparcie prezydenckie, a także gotowy do uchwalenia obywatelski projekt ustawy, za którym stoi blisko milion obywateli.

Tymczasem to przez wyrachowanie i zimne kalkulacje polityczne, codziennie w polskich szpitalach ginie troje bezbronnych dzieci.

Dlatego Fundacja zaktualizowała dane dostępne na stronie www.zadzwondoposla.pl o nowych posłów PiS, tak żeby każdy mógł skontaktować się ze swoim parlamentarzystą i przypomnieć mu o obowiązkach wobec obywateli - a nie wobec partii!

Dedykujemy tę stronę wszystkim, którzy chcą pomóc w walce z aborcją. Kolejne pierwsze czytanie projektu #ZatrzymajAborcję zbliża się wielkimi krokami. Już tylko posiedzenia 25 marca i 15 kwietnia to realne terminy, gdy mogą się ponownie rozpocząć prace nad projektem. W maju mija ustawowy termin na to, aby Marszałek Sejmu zdecydowała o czytaniu ustawy na sali plenarnej Sejmu. Nasz głos, wytrwałe przypominanie posłom oczekiwań obywateli, może mieć przełożenie na ich konkretne decyzje i działania.

Szanowny Panie!

Nie możemy pozwolić, aby epidemia zupełnie wyciszyła inne ważne sprawy dokonujące się w Ojczyźnie. 

Obecna sytuacja z zagrożeniem wirusem z Wuhan pokazała, że posłowie potrafią zmobilizować się do działania i sprawnie podjąć decyzje mające natychmiastowe przełożenie na życie obywateli. Czy zrozumieją, że wciąż dokonująca się w majestacie prawa zbrodnia na poczętych dzieciach jest sprawą niecierpiącą zwłoki? Że plaga aborcji zbierająca codziennie obfite żniwo wciąż dotyka nasz naród?Zmieniony ( 17.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.