Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 72 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow wirus w koronie; aspekt medyczny arrow Żądamy dziennych danych o wszystkich zgonach w Polsce, nie tylko COVID! Petycja
Monday 06 July 2020 12:02:35.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Żądamy dziennych danych o wszystkich zgonach w Polsce, nie tylko COVID! Petycja Drukuj Email
Wpisał: panbartek   
23.03.2020.

 

 

Żądamy dziennych danych o wszystkich zgonach w Polsce, nie tylko COVID!

Petycja skierowana do Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego.

https://panbartek.pl/petycja-zgony/
W sytuacji kryzysowej spowodowanej koronawirusa, media mają pożywkę dla swojego biznesu i podsycają emocje, siejąc strach, panikę i niepewność. Rządy podejmuje coraz to ostrzejsze środki, które powodują chaos społeczny i gospodarczy.
Polski rząd, podobnie jak inne, podają tylko zachorowania i zgony dotyczące Koronawirusa (COVID19), a nie podaje liczby pozostałych zgonów. To sprawia, że tak naprawdę nie wiemy, czy faktycznie więcej ludzi umiera, czy nie. 

W styczniu 2017 roku we Włoszech zmarło 76 tys. osób, o połowę więcej niż rok wcześniej (w styczniu 2016 roku było to 55 tys). Media to przemilczały.

76 tys osób to 2,5 tys. dziennie - tyle osob średnio umierało we Włoszech. Czy obecnie umiera więcej osób? Informuje się nas jedynie o liczbie zgonów dziennie osób zakażonych COVID (nosicieli COVID).
Trudno uzyskać informacje z Włoch, pokazujące, czy faktycznie umiera więcej osób, niz w styczniu 2017, czyli 2,5 tys dzienni.

W związku z tym, oczekujemy aby rzad Polski (oraz inne kraje) publikowały dzienne stetystyki zachorowań i zgonów podając do publicznej wiadomości również całkowitą iliczbę zgonów i zachorowań, uwzględniając przyczyny.
Tu przykładowa tabela, publikacji podobnej oczekujemy codziennie:

Więcej na:
https://panbartek.pl/petycja-zgony/

Bartłomiej Krzych

Podpisz petycję

Opublikowane w przez Bartłomiej Krzych

Petycja-zgony

Petycja skierowana do Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego.

Link do podpisania petycji online:
https://www.petycjeonline.com/damy_danych_o_wszytkich_zgonach_w_polsce_nie_tylko_covidSkładając podpis, uprawniam Bartłomiej Krzych do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.

Mam ukończone 16 lat i akceptuję zapisy polityki prywatności.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.


Zmieniony ( 23.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.