Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 167 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow świrus w koronie - strona polityczna i duchowa arrow Epidemii szukanie ze świecą. Rządy Europy bardzo cię potrzebują.
Sunday 29 March 2020 17:08:01.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Epidemii szukanie ze świecą. Rządy Europy bardzo cię potrzebują. Drukuj Email
Wpisał: Joanna Mieszko-Wiórkiewicz   
23.03.2020.

Epidemii szukanie ze świecą.

Rządy Europy bardzo cię potrzebują. 

https://www.salon24.pl/u/niemcy/1030298,epidemii-szukanie-ze-swieca

Joanna Mieszko-Wiórkiewicz

Niech przemówią liczby. 

Weźmy na tapetę Włochy, które rzekoma epidemia trafiła w Europie najmocniej. 

Otóż w całym roku 2017, kiedy wyjątkowo na świecie nie było żadnej epidemii, we Włoszech zmarło 650 614 osób (z noworodkami włącznie). We Włoszech mieszka 60 262 701 osób (czerwiec 2018). Czyli całkowita liczba zmarłych stanowiła  1,08% mieszkańców.

Z tej liczby 53 372 osoby zmarły na choroby infekcyjne układu oddechowego, w tym zapewne wywołane wirusem Korona (nikt tego wówczas nie badał). Czyli dziennie umierało z tego powodu we Włoszech 146 osób (z kawałkiem)

Jak podają Włosi, w tym roku w przeciągu 80 dni (licząc od 1 stycznia) zmarło 5 476 osób z powodu wirusa Korona. Czy byli to wszyscy, którzy zmarli ze względu na niewydolność układu oddechowego? Prawdopodobnie tak. Czyli  o tej niekorzystnej dla układu oddechowego każdego człowieka porze roku zmarło dziennie 68,45 osób. Jeżeli  zdarzyło się, że zmarły także  osoby na niewydolność uukładu oddechowego spowodowanego innymi przyczynami, aniżeli  wirus Korona, to pozostaje jeszcze liczba ponad 78 osób, żeby osiągnąć poziom śmiertelności identyczny, jak w roku 2017. 

Ale gdzie tu jest epidemia?

W przypadku grypy twierdzi się oficjalnie, że mamy do czynienia z epidemią  gdy w różnych regionach zarażone jest PONAD 10% ludności. Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób oraz Prewencji (CDCP) mówi o epidemii influency, gdy podczas danej zimy ponadnormatywna śmiertelność na grypę oraz zapalenie płuc jest wyższa o co najmniej 7,5% od przeciętnej notowanej śmiertelności na tym terenie i w tym samym czasie. 

Warto nadmienić, że we Włoszech podobno umierali (i nadal umierają) z powodu wirusa Korona staruszkowie, którzy zaszczepili się na początku sezonu przeciw grypie. Ponadto podobno w szpitalach ich nie leczono (i nadal się nie leczy)  tylko czekano na śmierć (bo czym leczyć wirus, nieprawdaż?)

Podczas rzekomej niedawnej epidemii wirusa Korona w Południowej Korei śmiertelność zbliżyła się do 1%. W Chinach były to dziesiątki promila. 

Gdzie jesteś, epidemio? Szukamy cię ze świecą. Rządy Europy bardzo cię potrzebują. PS: Zainteresowanym polecam wywiad z niemieckim wybitnym wirusologiem i pneumologiem, dr. Wolfgangiem Wodarg' iem

tutaj (po polsku): https://itvp.tv/2020/03/19/dr-wolfgangiem-wodarg/

===========

[ale ONI widzą, bo ONI Z OGARKIEM. MD]

Zmieniony ( 23.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.