Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 70 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow świrus w koronie - strona polityczna i duchowa arrow Nie jest dobrze, Macieju... USA: Pandemia koronawirusa potrwa do "momentu udostępnienia szczepionek"
Tuesday 14 July 2020 18:29:16.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Nie jest dobrze, Macieju... USA: Pandemia koronawirusa potrwa do "momentu udostępnienia szczepionek" Drukuj Email
Wpisał: Rząd USA   
24.03.2020.


Nie jest dobrze, Macieju...

Raport rządowy USA: Pandemia koronawirusa potrwa aż do "momentu udostępnienia szczepionek w celu immunizacji populacji"

 

[wyjaśnienie dla analfabetów i dziennikarzy: Był kiedyś niejaki MROŻEK. Napisał m.inn. INDYKA MD]

2020-03-23 http://www.bibula.com/?p=112832

Rząd USA oszacował ile potrwa pandemia koronawirusa. Nie jest dobrze

Analitycy rządu USA nie mają dobrych wieści. Z najnowszego, 100-stronicowego dokumentu wynika, że pandemia koronawirusa szybko się nie skończy. Epidemia ma trwać jeszcze przez 18 miesięcy.

Jak informuje „The New York Times” pandemia koronawirusa szybko się nie skończy. Zgodnie z dokumentami analityków rządu USA, rozprzestrzenianie się koronawirusa w kolejnych miesiącach będzie wpływać na wiele nowych fal choroby COVID-19.

Oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych dojdzie do dużo większej liczby zachorowań. Z tego powodu będzie więcej hospitalizacji osób zagrożonych. To natomiast doprowadzi do nadwyrężenia systemu opieki zdrowotnej.

The New York Times” dotarł do tajnych planów rządu ws. walki z wirusem z Wuhan. Plan zawierał opis m.in. takich kroków, jak zamknięcie szkół i wszystkich uczelni.

W tym 100-stronicowym planie jest zawarta również informacja o przybliżonym czasie trwania pandemii. Tutaj analitycy Waszyngtonu nie mają dobrych wiadomości. Pandemia może potrwać nawet 18 miesięcy.

[…] Aby uniknąć ponownych transmisji koronawirusa, należy przestrzegać wprowadzonych zasad, aż do momentu udostępnienia szczepionek w celu immunizacji populacji […].

Źródło: The New York Times / o2.pl

Za: Najwyższy Czas! (23/03/2020) – [Org. tytuł: «Rząd USA oszacował ile potrwa pandemia koronawirusa. Nie jest dobrze»]

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jest to czarno na białym, że jednym jedynym celem tej całej “pandemii” jest wytresowanie społeczeństw – a Raport pokazuje co należy zrobić w przypadku społeczeństwa amerykańskiego – aby skruszone, zdezorientowane, zmęczone i zubożone poddało się przymusowym szczepieniom, pozbyło się złudzeń co do resztek prywatności, pozbyło się wszelkich praw.
     Najlepiej tego dokonać przy pomocy wszczepienia nanochipów, oczywiście w ramach “śledzenia zarażonych wirusem”. Dla ich dobra i dobra całego społeczeństwa…
   Szczepionki, jak nam mówią, “opracowuje się” – choć my sądzimy, że powstały już dawno w procesie przygotowań broni biologicznej, bo zawsze robi się antydotum – lecz teraz trwają dalsze prace nad uruchomieniem masowej produkcji. Nikt nie wróci do pracy bez świadectwa szczepienia. Może nawet nikt nie wyjdzie z domu bez świadectwa, a tym bardziej nic nie kupi ani nie sprzeda… (Ap 13, 17)
A czipy? Te już od dawna są dostępne. Pisaliśmy o tym w 2006 roku, czyli 14 lat temu pokazując szeroką akcję masonerii propagujących wszczepianie nanochipów dzieciom – czytaj poniżej. Kilkanaście lat temu oferowano generację versja 2.0, dzisiaj z pewnością jest to generacja X.
Można również przypuszczać, że trwają intensywne prace nad specjalnymi tatuażami, które będą mogły zastąpić nanoczipy, przynajmniej na razie. Technologia znakowania człowieka odpowiednim tatuażem będącym również elementem identyfikacji, została opracowana już kilkanaście lat temu – zob. tutaj.
CZYTAJ:
===================
CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]


Zmieniony ( 24.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.