Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 170 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Z metra w Caracas mogą korzystać jedynie osoby pełniące ważne funkcje społ., pracownicy medyczni.
Sunday 29 March 2020 16:15:08.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Z metra w Caracas mogą korzystać jedynie osoby pełniące ważne funkcje społ., pracownicy medyczni. Drukuj Email
Wpisał: prezydent Nicolas Maduro   
24.03.2020.

Z metra w Caracas mogą korzystać jedynie osoby pełniące

ważne funkcje społeczne, m.in. pracownicy medyczni.

Pracownicy metra walczą z koronawirusem i dezynfekują wagony

bjs, mnie 24.03.2020

https://tvp.info/47251161/pracownicy-metra-walcza-z-koronawirusem-i-dezynfekuja-wagony


         Pracownicy metra na północy Wenezueli czyścili i dezynfekowali stacje i wagony pojazdów w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak podał prezydent Nicolas Maduro, w kraju jest 77 osób chorych na COVID-19.

     Władze ogłosiły, że z metra w Caracas mogą korzystać jedynie osoby pełniące ważne funkcje społeczne, m.in. pracownicy medyczni.

Zmieniony ( 24.03.2020. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.