Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 154 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow świrus w koronie - strona polityczna i duchowa arrow Włosi wściekli. "Rząd" zaostrzy kary? Grzywna do 2 tys. euro i konfiskata auta. Jak za Jaruzela.
Sunday 29 March 2020 17:55:19.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Włosi wściekli. "Rząd" zaostrzy kary? Grzywna do 2 tys. euro i konfiskata auta. Jak za Jaruzela. Drukuj Email
Wpisał: Włosi, którzy wykroczyli !   
24.03.2020.

Włochy zaostrzą kary? Grzywna do 2 tys. euro i konfiskata auta.

Jak w prylu za Jaruzela.

[mi też skonfiskowali fiata. Woziłem niebezpieczne wydruki… MD]

 

AFP https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200329623-Wlosi-zaostrza-kary-Grzywna-do-2-tys-euro-i-konfiskata-auta.html


       Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, o godzinie 14-tej włoski rząd ma omówić sprawę nieprzestrzegania zasad związanych z bezpieczeństwem. Prawdopodobnie zaostrzone zostaną kary za niestosowanie się do nich.

          Włoska rada ministrów prawdopodobnie wyda dekret w sprawie nieprzestrzegania zasad, które wprowadzono w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. 

        Obywatele najczęściej łamią zakaz podróży oraz wychodzenia z domu bez ważnego powodu. Po przeprowadzeniu wczoraj niemal 160 tysięcy kontroli, policja odnotowała ponad dziesięć tysięcy wykroczeń. Najczęściej nakładana jest kara grzywny w wysokości 200 euro. 

Od 11 marca w sumie skontrolowano ponad 2 miliony osób. Podczas tego okresu odnotowano prawie 100 tysięcy wykroczeń. Z danych tych wynika więc, że pięć procent Włochów, którzy zostali skontrolowani, nie przestrzegali zalecanych środków bezpieczeństwa. 

Aby powstrzymać się rozprzestrzenianie się koronawirusa, Włochy chcą zaostrzyć kary. Możliwe, że kary pieniężne podniesione zostaną do dwóch tysięcy euro w przypadku poważnych wykroczeń. Wprowadzona może zostać także konfiskata samochodu, gdy używany jest bez istotnego powodu. 

Zmieniony ( 24.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.