Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 147 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow świrus w koronie - strona polityczna i duchowa arrow Największa PsyOp w historii świata!
Sunday 29 March 2020 17:59:34.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Największa PsyOp w historii świata! Drukuj Email
Wpisał: RAM   
24.03.2020.

 

 

Największa PsyOp w historii świata!


RAM 24 marzec 2020  http://ram.neon24.pl/post/153977,najwieksza-psyop-w-historii-swiata

Stoimy w obliczu najpotężniejszej operacji psychologicznej (PsyOp), jaką kiedykolwiek przeprowadzono w historii ludzkości  pisze włoski bloger Marcello Pamio. https://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_operations_(United_States)

 

PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE

Problem: WIRUS

Reakcja: STRACH

Rozwiązanie: DYKTATURA (medyczna, medialna, społeczna, finansowa, polityczna i kulturalna)

 

Pod pretekstem obecności tajemniczego wirusa, przybyłego (być może) ze Wschodu, Wielki Brat ostrzy swoją broń i zacieśnia pętlę wokół już i tak skromnych swobód obywatelskich.

  Izolacja społeczna (która zwiększa nie tylko strach, ale i złość/gniew).

  Krzyżowe, cyfrowe monitorowanie zapisów rozmów telefonicznych, kart kredytowych i połączeń satelitarnych.

Po to, by w każdej chwili wiedzieć, gdzie jesteśmy i co kupujemy.

Kamery oraz czujniki biometryczne i termiczne, aby w każdej chwili widzieć, co robimy.

  W oczekiwaniu na mikrochip i zniknięcie gotówki, które staną się obowiązkowe!

  W biochip'ie zostaną zapisane wszystkie dane osobowe, zdrowotne i podatkowe, w tym ID, czyli identyfikacja cyfrowa, którą każdy będzie posiadał.

 

Pieniądze papierowe znikną, aby ustąpić miejsca wirtualnym, tj. elektronicznym – łatwym do manewrowania i zarządzania rękami manipulantów.

Podczas gdy przerażeni chłopi pańszczyźniani siedzą w domach czekając na szczepionkę – anteny 5G wyrastają wokół nich jak grzyby po deszczu, ponieważ technologia ta jest najwyższej wagi dla dyktatury (medycznej, medialnej, społecznej, finansowej, politycznej i kulturalnej)...

  https://disinformazione.it/2020/03/23/la-piu-grande-psyops-mai-realizzata/

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Zmieniony ( 24.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.